reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kultowe „Nie do wiary” w TVN Style

dodano: 2012-03-30 20:19
autor: Salarieri | źródło: TVN Style

TVN STYLE Sympatycy „Nie do wiary” mają powody do zadowolenia. 5 marca TVN Style rozpoczął ponowną emisję tego kultowego magazynu. Program był emitowany na TVN-ie od 1997 do 2007 roku. Zajmował się zjawiskami paranormalnymi i niewyjaśnionymi. Program wpisał się na stałe do kultury masowej za sprawą charakterystycznego tematu muzycznego, który można usłyszeć w czołówce, atmosferą grozy i tajemnicy panującą w studio.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Odcinki programu na potrzeby powtórnej emisji zostały lekko zmodyfikowane: materiały skrojono z 4:3 letterbox do prawdziwego 16:9, z końca odcinków wycięto informację Macieja Trojanowskiego o czekaniu na telefony i zaproszeniu na kolejny odcinek za tydzień, napisy końcowe przerobiono - zmieniono w nich czcionkę, zostały pozbawione zapowiedzi kolejnego odcinka, są emitowane na tle czołówki, a nie na tle studia jak w czasie pierwszych emisji, wycięto plansze Produkcja TVN.

Łagodniejsze odcinki „Nie do wiary” można oglądać w TVN Style od poniedziałku do piątku po 15:30, zaś wydania zawierające bardziej drastyczne treści w środy i piątki po północy. Uwaga: Pora emisji w niektóre dni będzie lekko przesunięta, ze względu na poprzedzające pozycje w ramówce.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Multiswitch Opticum Red dCSS 52-32

Multiswitch Opticum Red dCSS  - przestawka UniCable, SCR, do rozbudowy...

359 zł Więcej...

Konwerter Monoblock Opticum Robust Triple

Pojedynczy konwerter Universal Monoblock Single Triple dla odbioru trzech pozycji...

89 zł Więcej...
reklama