reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Świąteczna odsłona wiosennej promocji CYFRY+

dodano: 2012-04-10 18:57 | aktualizacja: 2012-04-10 19:02
autor: Janusz Sulisz | źródło: CANAL+ Cyfrowy

CYFRA+ HD www Platforma CYFRA+ wzbogaca warunki istniejącej promocji oferując abonentom wyjątkowo krótkie, 12-miesięczne umowy, pakiet Optimum HD w korzystnej cenie 59 zł z opcją HD - Optimum Promo gratis przez 12 miesięcy, oraz darmowe opcje HD przez okres do 4 miesięcy dla pakietów Kompakt HD, CANAL+ Kompakt HD i CANAL+ Optimum HD. Nadal obowiązują główne benefity promocji wiosennej.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

 Nowi klienci otrzymują rabaty cenowe na wszystkie pakiety, dekoder HD za 0 zł, bądź terminal PVR za 5 zł miesięcznie, a także bezpłatny dostęp do muzycznego serwisu MOOD przez okres do 3 miesięcy.

Abonenci pakietów CANAL+ Kompakt HD, CANAL+ Optimum HD i CANAL+ Superpremium HD mogą dodatkowo bezpłatnie korzystać z opcji Filmbox HD i Cinemax HD przez okres do 3 miesięcy, a klienci decydujący się na ofertę HBO HD, otrzymują dodatkowo również do 3 miesięcy bezpłatnego dostępu do internetowego serwisu HBO GO.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CYFRA+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

849 zł Więcej...

Kabel AnkaSat ANK SK-CU120 1m

Bardzo dobrej jakości koncentryczny kabel satelitarny AnkaSat ANK SK-CU120 -...

1,70 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0 m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...
reklama