reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Telestar startuje z nowym kanałem HOT TV

dodano: 2012-04-27 13:17 | aktualizacja: 2012-04-27 17:28
autor: Anita Dąbek | źródło: Telstar

HOT TV W połowie kwietnia 2012 roku spółka Telestar, której właścicielem jest Hyperion S.A z Grupy Kapitałowej MNI S.A., uruchomiła sygnał testowy nowego kanału telewizyjnego. HOT TV jest pierwszym z czterech nowych, zapowiadanych kanałów tematycznych, które pojawią się portfolio spółki. Grupą celową stacji są kobiety i mężczyźni, w wieku 16+,  którzy zmęczeni codziennością właśnie w mediach szukają odpoczynku, odprężenia i relaksu.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowa stacja ma zapewniać dogodny, 24-godzinny dostęp do muzyki i rozrywki. W ramówce kanału, obok programów prezentujących różnorodne style muzyczne, będzie można znaleźć także programy poradnikowe i lifestylowe.

Zgodnie z nazwą kanału, wszystkie prezentowane na antenie treści mają wzbudzać emocje i zachęcać do interakcji. Interakcja z widzami to podstawa oraz znak rozpoznawczy nowej stacji. Stały kontakt z widzem pozwoli na szybka ocenę prezentowanych materiałów.

HOT TV ma w planach przygotowanie nowych, autorskich programów, które sukcesywnie będą wprowadzane na antenę.

Kluczową rolę  w naszym nowym projekcie będzie odgrywać „wysoka jakość” – odnosząca się zarówno do przekazywanych treści jak i cyklu produkcyjnego programów. Do współpracy przy tworzeniu nowej stacji zaprosiliśmy najpiękniejsze, najbardziej eleganckie i zmysłowe kobiety, które prezentować będą świat pełen luksusu i przepychu. Zdradzę, że razem z prowadzącymi będziemy odwiedzać najmodniejsze kluby taneczne w kraju i za granicą, oglądać najbardziej komfortowe modele samochodów na targach motoryzacyjnych, kosztować najbardziej wyszukanych potraw, uczestniczyć w festiwalach muzycznych i filmowych – mówi Agnieszka Bobrukiewicz, prezes Telestar S.A. – Już wkrótce zaprezentujemy spot reklamujący nową stację. Jego treść doskonale oddaje klimat nowej stacji... Zapraszam do oglądania – kontynuuje Bobrukiewicz.

Telestar S.A. jest właścicielem ogólnopolskiej stacji telewizyjnej iTV, a także  brytyjskich satelitarnych kanałów telewizyjnych The Dating Channel, Gaydatetv oraz unikatowej grupy portali internetowych, której celem jest dostarczenie młodym użytkownikom całego wachlarza serwisów i usług, suplementarnych wobec siebie, połączonych wspólnym programem lojalnościowym m.in. : OSADA.pl - młodzieżowy portal społecznościowy, DISCOSTACJA.pl – portal o profilu disco wraz z radiem internetowym,  iTV – portal własny, MPORTAL.pl - młodzieżowy portal randkowy, DODAJOPIS - galeria opisów i statusów Gadu-Gadu, Ezo TV - portal ezoteryczny, Eblog.pl – blog internetowy.

Kanał HOT TV będzie dostępny we wszystkich największych sieciach kablowych i na platformach cyfrowych. Sygnał testowy odbierać można z satelity:

Eutelsat Hot Bird 13B (13,0°E)
tp. 77 (12,245 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK)
 
ID: HOT TV
PID V: 137 (MPEG-2/SD)
PID A: 157
PID PCR: 137
SID: 117
PID PMT: 127
Provider: GlobeCast
Kodowanie: brakMateriał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

LNB Octo Fuba DEK 817 LTE

Markowy konwerter 8-wyjściowy Fuba to najwyższej jakości urządzenia tego typu...

265 zł Więcej...