reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

n: Co gol, to miesiąc abonamentu w prezencie

dodano: 2012-04-27 15:48 | aktualizacja: 2012-04-27 17:31
autor: Anita Dąbek | źródło: n.pl

n nka Już na początku czerwca 2012 roku całą Polską zawładnie niepohamowany piłkarski szał. Biel i czerwień niepodzielnie opanują ulice i serca wszystkich Polaków. Z zaczerwienionymi z emocji policzkami śledzić będziemy walkę naszej reprezentacji zaciskając kciuki aż nam palce zbieleją.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Platforma n również kibicuje polskiej drużynie, dlatego przygotowała unikalną promocję z okazji Euro 2012. Wszyscy nowi oraz przedłużający umowę klienci, otrzymają jeden dodatkowy darmowy miesiąc korzystania z usług platformy n za gol strzelony przez reprezentację Polski w ramach rozgrywek.

Aby skorzystać z promocji:
Należy w terminie od dnia 7 maja zawrzeć z platformą n umowę lub przedłużyć aktualną  Umowę w ramach jednej z trzech dostępnych ofert: „Extra HD” za 79 pln./mies., „Full HD” za 99 pln./mies. oraz „All Inclusive” za 149 pln./mies.
Po podpisaniu umowy, trzeba zarejestrować się na stronie www.n.pl w wyznaczonym w regulaminie czasie. Trzymać mocno kciuki za naszych polskich piłkarzy!

Darmowe miesiące będą obowiązywać, licząc od pierwszego miesiąca następującego po okresie oznaczonym umowy zawartej w ramach ww. promocji. Łączna wartości rabatu przyznanego w ramach promocji dla jednej umowy nie może przekraczać równowartości abonamentu za pięć miesięcy.

Promocja obowiązuje od 7 maja do odwołania.

Z promocji „Polska Gola” mogą skorzystać również  użytkownicy oferty n na kartę.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii n


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

59 zł Więcej...

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...
reklama