reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Skylogic podpisał umowę z RG Networks

dodano: 2012-05-09 10:41 | aktualizacja: 2012-05-09 11:05
autor: Anita Dąbek | źródło: Eutelsat

skylogic-Eutelsat_logo_sk.jpg Spółka Skylogic, należąca do operatora satelitarnego Eutelsat Communications, podpisała umowę dystrybucyjną z RG Networks, dotyczącą wykorzystania pojemności na satelicie EUTELSAT KA-SAT 9A (9°E), a także zaawansowanego sprzętu, by dostarczać usługi internetowe firmom i konsumentom na Węgrzech. RG Networks, filia RG Hungary, uruchomiła usługi za pośrednictwem KA-SAT na Węgrzech na początku tego miesiąca pod marką vanNET.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Celem RG Networks jest chęć zapewniania szybkiego Internetu dla wszystkich obywateli Węgier do końca 2013 roku, zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej. RG Networks jest zobowiązany w tym czasie do dostarczenia ponad 2000 użytkowników szerokopasmowych usług satelitarnych za pośrednictwem KA-SAT, zapewniając prędkość pobierania do 10 Mb/s i prędkość wysyłania do 4 Mb/s.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Internet


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

289 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2021

10 zł Więcej...

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...