reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Usługa MOOD na dekoderach CYFRY+

dodano: 2012-05-09 13:51 | aktualizacja: 2012-05-09 13:54
autor: Anita Dąbek | źródło: CYFRA+

Mood Od 9 maja 2012 roku abonenci CYFRY+ uzyskują dostęp do serwisu muzycznego MOOD poprzez dekodery PACE PVR HD. W ramach promocji, do końca lipca usługa jest dostępna bezpłatnie dla obecnych abonentów platformy zarówno poprzez dekoder jak i serwis CYFRA+ Online.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zgodnie z zapowiedzią rozszerzamy ofertę dostępnych przez dekodery serwisów internetowych, które stanowią istotną wartość dodaną do zaawansowanego produktu, jakim jest dziś CYFRA+. MOOD to już kolejna po ICA, Moim Polskim Radio i Tubie.FM aplikacja sieciowa zaadaptowana specjalnie na dekodery PACE PVR HD. Zachęcamy abonentów, by podłączali swoje urządzenia do Internetu i cieszyli się różnorodnością świata muzyki – mówi Sławomir Pluta, Dyrektor ds. Produktu w spółce CANAL+ Cyfrowy.

MOOD to serwis z muzyką na życzenie, oferujący tysiące utworów wybranych przez znawców muzyki. To setki premier muzycznych w miesiącu, a każdy tydzień to nowe single oraz najlepsze albumy. MOOD to także legendarni artyści i ich ponadczasowe hity: Rolling Stones, Rihanna, Sting, Kasia Nosowska, Madonna, Bob Dylan, DJ Tiesto i wielu innych. Dzięki zróżnicowanym gatunkom muzycznym od popu przez klasykę aż po dziecięce przeboje, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Prosty i przyjazny interfejs sprawia, że użytkownicy łatwo odnajdują poszukiwane utwory i przygotowują wymarzone playlisty.

Wejście do menu serwisów odbywa się poprzez wciśnięcie na pilocie przycisku „serw”.  Oprócz serwisu MOOD abonenci mogą skorzystać poprzez dekodery podłączone do sieci z aplikacji ICA – Internetowego Centrum Abonenta, gdzie mogą sprawdzić stan swoich płatności, Mojego Polskiego Radia – biblioteki unikalnych audycji radiowych i muzycznych, oraz Tuby.FM - serwisu muzycznego inteligentnie rozpoznającego gust każdego użytkownika.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CYFRA+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...
reklama