reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ruszyło Mango 24

dodano: 2002-12-09 15:56 | aktualizacja: 2002-12-09 15:56
autor: Piotr Witkowski | źródło:

Ruszyła emisja próbna pierwszej polskiej telewizji telezakupowej Mango 24. Stacja, której właścicielem jest sopocka spółka Telezakupy Mango, otrzymała koncesję na nadawanie w zeszłym tygodniu. Oficjalne uruchomienie kanału zaplanowano na połowę grudnia.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Stacja Mango 24 nadaje przez całą dobę. Docelowo jej ramówka ma zostać podzielona na pasma tematyczne, w ramach których prezentowane będą określone typy produktów. Kanał powstaje we współpracy z Grupą ITI, która umieściła go na swoim transponderze.

Niebawem Mango 24 ma pojawić się na obu polskich platformach cyfrowych, a także w sieciach kablowych. Będzie to pierwsza stacja, która zapłaci operatorom za rozpowszechnianie swojego sygnału. Telezakupy Mango można było dotychczas oglądać w przerwach reklamowych na antenie takich stacji, jak m.in. TVN, czy TV Puls.

Uruchomienie pierwszej polskiej stacji telezakupowej może zagrozić nadającemu bez polskiej koncesji kanałowi Polonia 1, który większośc swojego czasu antenowego sprzedaje firmom telesprzedaży. Telezakupy Mango, mające połowę polskiego rynku telesprzedaży, były jednym z klientów stacji.

Sygnał Mango 24 z satelity Hot Bird 13 E jest niekodowany. Stację można odbierać z transpondera Grupy ITI (11,408V
SR=27500 FEC=3/4), gdzie testowane są również kodowane kanały o nazwach TVN International Europe, TVN International USA. Nadawca nie chce jednak na razie ujawnić co znajdzie się w ich miejscu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy sat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

279 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...