reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Vectra o modernizacji sieci

dodano: 2012-05-18 17:50
autor: Anita Dąbek | źródło: Vectra

Vectra Od 24 kwietnia do 16 maja 2012 roku przeprowadzane były prace modernizacyjne w usłudze telewizji cyfrowej Vectra. Głównym ich celem było ułożenie na nowo programów w strumieniach transportowych oraz optymalizacja wykorzystywanego pasma w kanałach. Na profilu na Facebooku opisano szczegółowo całą modernizację, jej cele i kolejno przeprowadzone kroki. Wspomniano też o problemach napotkanych po drodze i o tym, w jaki sposób na nie zareagowano (zobacz).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Robiliśmy modernizację sieci, ale obecnie nie stwierdzamy żadnych nieprawidłowości w jej działaniu. Wszystkie testy, które na bieżąco monitorują sygnał telewizyjny wysyłany do abonentów wykazują, że obecnie jest on jak najbardziej prawidłowy. Jesteśmy przekonani, że jeśli obecnie występują problemy, to dotyczą zupełnie indywidualnych osób. Bardzo prosimy osoby, które mają zastrzeżenia do jakości odbioru, o indywidualne zgłaszanie ich do naszej infolinii - poinformował nas przedstawiciel sieci Vectra.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...

Antena Triax TD88 grafit

Nowa portugalska antena podświetlana firmy Famaval, z nowym zawieszeniem z...

139 zł Więcej...
reklama