reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Vectra o modernizacji sieci

dodano: 2012-05-18 17:50
autor: Anita Dąbek | źródło: Vectra

Vectra Od 24 kwietnia do 16 maja 2012 roku przeprowadzane były prace modernizacyjne w usłudze telewizji cyfrowej Vectra. Głównym ich celem było ułożenie na nowo programów w strumieniach transportowych oraz optymalizacja wykorzystywanego pasma w kanałach. Na profilu na Facebooku opisano szczegółowo całą modernizację, jej cele i kolejno przeprowadzone kroki. Wspomniano też o problemach napotkanych po drodze i o tym, w jaki sposób na nie zareagowano (zobacz).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Robiliśmy modernizację sieci, ale obecnie nie stwierdzamy żadnych nieprawidłowości w jej działaniu. Wszystkie testy, które na bieżąco monitorują sygnał telewizyjny wysyłany do abonentów wykazują, że obecnie jest on jak najbardziej prawidłowy. Jesteśmy przekonani, że jeśli obecnie występują problemy, to dotyczą zupełnie indywidualnych osób. Bardzo prosimy osoby, które mają zastrzeżenia do jakości odbioru, o indywidualne zgłaszanie ich do naszej infolinii - poinformował nas przedstawiciel sieci Vectra.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

420 zł Więcej...

Konwerter Unicable Opticum Legacy Twin LNB UNC2

Rewolucja w instalacjach antenowych - konwerter Unicable Legacy 0,1dB marki...

109 zł Więcej...

Konwerter Twin Fuba DEK 217 LTE

Markowy, podwójny konwerter Universal Twin Fuba o współczynniku szumów 0,1dB...

125 zł Więcej...
reklama