reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Vectra o modernizacji sieci

dodano: 2012-05-18 17:50
autor: Anita Dąbek | źródło: Vectra

Vectra Od 24 kwietnia do 16 maja 2012 roku przeprowadzane były prace modernizacyjne w usłudze telewizji cyfrowej Vectra. Głównym ich celem było ułożenie na nowo programów w strumieniach transportowych oraz optymalizacja wykorzystywanego pasma w kanałach. Na profilu na Facebooku opisano szczegółowo całą modernizację, jej cele i kolejno przeprowadzone kroki. Wspomniano też o problemach napotkanych po drodze i o tym, w jaki sposób na nie zareagowano (zobacz).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Robiliśmy modernizację sieci, ale obecnie nie stwierdzamy żadnych nieprawidłowości w jej działaniu. Wszystkie testy, które na bieżąco monitorują sygnał telewizyjny wysyłany do abonentów wykazują, że obecnie jest on jak najbardziej prawidłowy. Jesteśmy przekonani, że jeśli obecnie występują problemy, to dotyczą zupełnie indywidualnych osób. Bardzo prosimy osoby, które mają zastrzeżenia do jakości odbioru, o indywidualne zgłaszanie ich do naszej infolinii - poinformował nas przedstawiciel sieci Vectra.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...

Transmiter HDMI Megasat Premium do max. 100m

Bezprzewodowy transmiter HDMI firmy Megasat. Urządzenie pozwala na przesłanie sygnału...

669 zł Więcej...

TechniSat DigitRadio 10 IR DAB+ WiFi radio Internetowe

Cyfrowe radio DAB+, radio Internetowe oraz radio analogowe UKF/FM od...

529 zł Więcej...
reklama