reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Romantyczny czerwiec z „Rywalką od serca”

dodano: 2012-05-22 11:57 | aktualizacja: 2012-05-22 11:58
autor: Anita Dąbek | źródło: Zone Romantica

zone_romantica_logo_sk Piękne, inteligentne, lecz kompletnie różne – oto Lorena i Sara, które zaprzyjaźniły się podczas dzieciństwa spędzonego w sierocińcu. Teraz są dorosłe i ich drogi pozornie się rozchodzą. Miłość, pieniądze, zdrada, złamane serca i wielkie emocje niech staną się antidotum na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2012. „Rywalka od serca” na kanale Zone Romantica od 2 do 29 czerwca 2012 codziennie o godz. 14:00, po cztery odcinki.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Lorena i Sara wychowały się razem w sierocińcu i, choć są zupełnie różne, kochają się jak siostry. Lorena marzy o założeniu rodziny, a jej pasją jest gotowanie. Sara natomiast jest materialistką, która nigdy nie mogła się pogodzić z życiem w biedzie. A jej ambicje są o wiele większe niż skrupuły. Marzeniem Loreny jest zostać szefem kuchni, więc opuszcza prowadzony przez zakonnice sierociniec i jedzie do szkoły kucharskiej w mieście Meksyk. Tego samego dnia Sara okrada przytułek z pieniędzy na jego prowadzenie. Przyłapuje ją na tym matka przełożona – przyłapuje i… umiera na atak serca. Sara ucieka z pieniędzmi, przedtem jednak szpera w kartotekach sierocińca i kradnie dwie teczki: swoją i Loreny. W ucieczce towarzyszy dziewczynie Chalo, szofer w przytułku, od pewnego czasu kochanek Sary.

Czego uciekinierka dowiaduje się z ukradzionych teczek? Ona sama była dzieckiem znalezionym na śmietniku. Lorenę zaś zostawiła w sierocińcu jej babka Hortensja Armendariz, właścicielka gastronomicznego imperium. W głowie Sary pojawia się chytry plan: a gdyby tak dotrzeć do milionerki, podać się za jej wnuczkę i domagać się swojego udziału w rodzinnej firmie? Sara wierzy, że nigdy już nie spotka Loreny, więc jej plan nie ma słabych punktów.

Tymczasem nieświadoma niczego Lorena znajduje pracę jako pomoc kuchenna w… firmie Armendarizów, rządzonej twardą ręką starszej pani wymagającej od pracowników absolutnej perfekcji. Lorena poznaje też przystojnego lekarza, Alonsa, zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia.

Sara i Lorena oczywiście się spotkają. Obawiając się zagrożenia ze strony Loreny, Sara postanawia się jej pozbyć raz na zawsze. A poznawszy Alonsa, chce go dla siebie. Natomiast Lorena współczuje Sarze, że Hortensja ją kiedyś opuściła i zaczyna gardzić swą chlebodawczynią. Starsza pani zaś, skonfliktowana z dużą częścią rodziny, ze wszystkich sił unika konfrontacji z tymi, których skrzywdziła i krzywdzi dalej. Kiedy Lorena zaczyna w końcu odkrywać kłamstwa Sary, nie ma już pracy, odzyskanej na chwilę rodziny – ani ukochanego. Niespodziewanie znajduje wsparcie ze strony kogoś, kto wydawał się jej przeciwieństwem – kulinarnego geniusza Ernesta. Czy to on uleczy złamane serce Loreny?


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

549 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...