reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TTV: Dwie nowości i zmiany w emisjach programów

dodano: 2012-05-23 13:15
autor: Anita Dąbek | źródło: TVN

TTV W wakacyjnej ramówce telewizji TTV wiele zmian i dwie nowości: „Ogród z pomysłem” i „Polska dziwny kraj?”. Z kolei „Pogodny Poranek”, „Express wieczorny” i „Przed północą” zmienią pory swoich emisji.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od czerwca w TTV będzie można zobaczyć dwa nowe programy. „Ogród z pomysłem” to program dla osób, które chcą mieć piękny i funkcjonalny ogród. Prowadząca program Ewa Szymczak postanawia stworzyć ogród z miejscem na plac zabaw dla dzieci, wybieg dla psa, ekologiczne grządki i piękny trawnik. Ewa doradzi również, jak zbudować zadaszenie na werandzie i zaciszną alejkę. Smutny, szary plac, z odcinka na odcinek będzie się zmieniać w ogród, w którym cała rodzina będzie mogła spędzać wolny czas. „Ogród z pomysłem” - soboty godzina 11.55.

„Polska dziwny kraj?” to program, w którym dwójka obcokrajowców poprowadzi widzów przez absurdy codziennego życia Polaków. Catharina Kanda to młoda dziennikarka  pochodząca z Kongo. Mirco Carta jest żywiołowym Włochem, który od kilku lat mieszka w Polsce. Razem wcielą się w rolę prowadzących i spróbują przyjrzeć się polskiej rzeczywistości. Sprawdzą dlaczego narzekamy na PKP, kolejki na poczcie bądź nieuczciwych taksówkarzy. Pokażą również, czy Polacy są otwarci i tolerancyjni dla cudzoziemców. „Polska dziwny kraj?” - soboty godzina 12.15.

Dodatkowo, na czas wakacji niektóre z programów zmienią porę emisji. Od 4 czerwca „Pogodny Poranek” będzie o godzinę krótszy, potrwa od 7.00 do 9.00 rano. „Express wieczorny” będzie na antenie 15 minut wcześniej, czyli o godzinie 22.00. Program „Przed północą” wydawany na żywo, od 15 czerwca zobaczymy, tylko w piątkowe wieczory o godzinie 23.05. Na czas wakacji program „Raz lepiej, raz gorzej” schodzi z anteny. Ostatnie, premierowe wydanie ukaże się 31 maja o godzinie 21.00.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + DVB-T/T2/C Tuner

Zestaw Homatics BOX Q z DVB-T/T2/C Dongle to najpotężniejszy odtwarzacz...

469 zł Więcej...