reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Bruce Willis i Sarah Jessica Parker w Tele5

dodano: 2012-05-25 09:45 | aktualizacja: 2012-05-25 09:47
autor: Łukasz Knapik | źródło: tele5.pl/Magazyn Telewizyjny Kurier TV

Tele5 Tele 5 Telewizja Tele5 zaprasza widzów na spotkanie z gwiazdami. Tym razem w kinie Piątki amerykański film kryminalny "Pole rażenia", w którym wystąpili Bruce Willis i Sarah Jessica Parker. Emisja w piątek, 25 maja br., o godzinie 20:05. Policjant Tom Hardy (Bruce Willis) ściga mordercę młodych kobiet. Nie waha się przekroczyć swoich kompetencji, aby go złapać. Popada także w konflikt ze swoją nową partnerką, Jo Christman (Sarah Jessica Parker).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Tom Hardy (Bruce Willis) jest policjantem. Pochodzi z rodziny z tradycjami; pięć pokoleń mężczyzn z klanu Hardych pracowało w Pittsburghu jako stróże prawa. Tom służył w wydziale zabójstw, jednak dwa lata wcześniej został zdegradowany i przeniesiony do oddziału policji rzecznej. Była to kara za publiczne oskarżenie przełożonych, w tym członków własnej rodziny, o zaniedbania w śledztwie dotyczącym głośnej sprawy seryjnego mordercy. Zbrodniarz był również oskarżany o zabójstwo ojca Toma. Do więzienia trafił wtedy miejscowy włóczęga. Od pewnego czasu w mieście znowu giną młode kobiety. Tom jest przekonany, że sprawca zbrodni sprzed dwóch lat jest wciąż na wolności i znowu zaczął atakować. Policjant nie waha się przekroczyć swoich kompetencji, aby ścigać mordercę. Wkrótce popada w konflikt ze swoją nową partnerką Jo Christman (Sarah Jessica Parker) i wujem, który zastąpił jego zmarłego ojca na stanowisku szefa wydziału zabójstw.

Pole rażenia - film kryminalny
reżyseria: Rowdy Herrington;
produkcja: USA / 1993 rok;
obsada: Bruce Willis, Sarah Jessica Parker, Dennis Farina, Tom Sizemore, Brion James;
emisja: piątek, 25 maja br., o godzinie 20:05 w Tele5.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...