reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Opticum ITI HD X8 dla n na kartę: soft 0.0.1.7

dodano: 2012-06-05 15:52 | aktualizacja: 2014-11-13 20:20
autor: Mr. Orbita | źródło: inf. własna

n na kartę Firma Globo Multimedia umieściła 4 czerwca 2012 na satelicie nową wersję oprogramowania dla odbiornika Opticum ITI HD X8 oferowanego dla klientów n na kartę. Wersja jest oznaczona jako 0.0.1.7-r359 z 31 maja 2012. Wydanie wprowadza opcję zapisu danych EPG (elektronicznego przewodnika programowego) na dysku/pamięci podłączonej do portu USB. Umieszczono ją w nowej kategorii Laboratorium Opticum, gdzie będą trafiać funkcje przeznaczone do testów publicznych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zapis danych EPG na dysku pozwoli na szybszy dostęp do informacji o programach dla stacji z wielu częstotliwości. Bez niej odbiornik zapełniał pamięć dopiero po uruchomieniu, stopniowo gromadząc dane i ten proces musiał powtarzać po każdym włączeniu.Dla poprawnego działania opcji wymagana jest szybka pamięć/dysk i minimum 10 MB wolnej pojemności. W kategorii Laboratorium Opticum jest także opcja pozwalająca na wyczyszczenie bufora danych, aby odbiornik pobrał całe EPG od nowa.
Funkcje z kategorii Laboratorium Opticum mają charakter eksperymentalny, są przeznaczone do testów publicznych, ale każdy korzysta z nich na własną odpowiedzialność. Zauważone problemy można zgłaszać na dwa sposoby:
- drogą mailową na adres support [malpa] globo.com.pl
- za pomocą wiadomości na forum.satkurier.pl w wątku Dekoder OPTICUM ITI X8 HD NNK umieszczonym w dziale TV w Polsce -> Telewizja na Kartę/n na kartę.Uwagi są zbierane i w miarę możliwości będą sukcesywnie uwzględniane w kolejnych wydaniach oprogramowania.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Prepaid CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

169 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox ONE Ultra HD 2xS2X Multistream

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 190 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

139 zł Więcej...