reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

XBOX 360 za 1 zł dla abonentów CYFRY+

dodano: 2012-06-08 15:13
autor: Anita Dąbek | źródło: CYFRA+

CYFRA+ HD 8 czerwca 2012 roku ruszyła nowa promocja prezentowa CYFRY+, w ramach której klienci pakietu CANAL+ Prestige HD mogą nabyć konsolę XBOX 360 w cenie 1 zł.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Rozpoczyna się Euro 2012 – czas wielkich sportowych emocji. Specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkową promocję, dzięki której klienci będą mogli nie tylko oglądać mecze w telewizji, ale również sami rozgrywać emocjonujące spotkania na konsoli  XBOX 360 - powiedział Grzegorz Bruski, Dyrektor Wykonawczy Pionu Komercyjnego spółki CANAL+ Cyfrowy. - Ci, którzy nie interesują się piłką nożną,  mogą liczyć na bogatą ofertę CANAL+, w ramach której zobaczą m.in ekranizacje bestsellerowej trylogii Stiega Larssona „Millenium” , kolejną część sensacyjnych „Szybkich i wściekłych” czy londyński koncert Petera Gabriela - dodał.

Klienci decydujący się na atrakcyjny pakiet CANAL+ Prestige HD, oferujący dostęp  m.in. do 38 kanałów HD, wszystkich opcji filmowych i oferty dla dorosłych eXXXtra, mogą skorzystać z promocji, w ramach której otrzymają konsolę XBOX 360 z kontrolerem, grą FIFA 12 i 1800 punktami MS LIVE, które mogą przeznaczyć na pobranie dowolnego produktu z serwisu XBOX LIVE.

Równolegle funkcjonuje wprowadzona 24 maja 2012 roku promocja pod hasłem „Cenowa rewolucja” oferującą korzystne warunki w każdym segmencie cenowym - abonamenty już od 13 zł , pakiety o 50% tańsze nawet przez 12 miesięcy i dodatkowy abonament Start HD za jedyne 9,90 zł.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CYFRA+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' abonament za 2020 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2020 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 450 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

849 zł Więcej...
reklama