reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Euro zabawa TechniSat

dodano: 2012-06-08 16:08
autor: Anita Dąbek | źródło: TechniSat

TechniSat - 8 czerwca 2012 roku rozpoczyna się wielkie polsko-ukraińskie święto. Pragniemy, aby Mistrzostwa Europy w piłce nożnej przyniosły nie tylko wielkie futbolowe emocje, ale i niezwykły, słodki smak wygranej. Specjalnie dla Państwa, przygotowaliśmy więc niepowtarzalną „Euro zabawę TechniSat” - konkurs z niezwykłymi nagrodami - informuje TechniSat.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wytypuj zwycięzcę Euro 2012

Wskaż zwycięzcę EURO 2012. Wejdź na stronę www.technisat.pl i do 20 czerwca 2012 podaj nazwę drużyny, która twoim zdaniem wygra Mistrzostwa Europy w Polsce i na Ukrainie w 2012 roku. 2 lipca 2012 po zakończeniu EURO 2012, spośród autorów wszystkich prawidłowych zgłoszeń, wylosowany zostanie nowy właściciel cyfrowego telewizora MultyVision 46 ISIO o wartości 14 999 zł!

MultyVision 46 ISIO

MultyVision ISIO to najnowsza, ekskluzywna seria TechniSat Smart-TV. Wszystkie telewizory serii ISIO, posiadają wbudowany podwójny Quattro tuner HDTV, dysk twardy 1TB, funkcję nagrywarki, intuicyjne funkcje i usługi internetowe (w tym VoD, przeglądarka www, HbbTV i wiele innych). MultyVision 46 ISIO, to w pełni hybrydowy cyfrowy telewizor, łączący w sobie najlepsze zalety telewizji wysokiej rozdzielczości High Definition z pełną funkcjonalnością internetu. Dodatkowo ten 46 calowy model serii MultyVision ISIO posiada nowoczesną matrycę z podświetleniem w technologii - eLED. Dzięki niej, telewizory tej serii, są nie tylko wyjątkowo smukłe i eleganckie, ale przede wszystkim umożliwiają wyświetlanie obrazu w perfekcyjnej jakości.

2012 - rok piłkarskiego święta w Polsce i jubileuszu TechniSat

Rok 2012, to niezwykły rok. Dokładnie teraz, gdy w Polsce odbywa się EURO 2012 - jedna z największych tego typu imprez na całym świecie, my obchodzimy nasze 25. urodziny. Pragniemy wspólnie z Państwem, hucznie świętować zarówno piłkarskie zmagania podczas Euro jak i nasz jubileusz! Aby ten rok, był dla Państwa równie ekscytujący, wystarczy regularnie odwiedzać naszą stronę internetową.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Komunikaty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

59 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,8m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,8m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...