reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Goliath - następca Dreamboxa? [foto]

dodano: 2012-06-11 17:02 | aktualizacja: 2012-06-18 16:50
autor: Anita Dąbek | źródło: Dream

Dream Multimedia Dream Multimedia, dostawca dekoderów z systemem operacyjnym Linux, zaprezentuje nowości produktowe na wystawie ANGA Cable, która odbędzie się w dniach od 12 do 14 czerwca 2012 roku. Na stoisku E34 w hali 10.2 Dream przedstawi swój najnowszy projekt Goliath.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Goliath to zupełnie nowy projekt (oprogramowanie + sprzęt), łączący w sobie wszystkie funkcje popularnej serii Dreambox z szeregiem nowych funkcji. Według Dreama, projekt ustanawia nowe standardy w zakresie prędkości i innowacji, i zrewolucjonizuje sposób oglądania różnego rodzaju treści.

Goliath jest obecnie jeszcze w fazie rozwoju i nie można jeszcze podać dokładnie, kiedy produkt będzie dostępny w sprzedaży. Jednak Dream zapewni wgląd w przyszłość mediów cyfrowych na wystawie ANGA Cable. Goliath zostanie przedstawiony po raz pierwszy w filmie. Ponadto odwiedzający stoisko Dream Multimedia na wystawie będą mogli uzyskać rzeczywiste odczucie tego innowacyjnego sprzętu.

Rzecznik Dream, Alpaslan Karasu, powiedział: - Podczas gdy inni będą wciąż zajęci klonowaniem i kopiowaniem, my w Dreamie już budujemy przyszłość, w postaci Goliatha. Od samego początku, Dream Multimedia koncentruje się na konwergencji telewizji i Internetu. Te lata doświadczeń są obecnie wnoszone w rozwój Goliatha. Goliath wprowadzi korzystanie z mediów cyfrowych w nową erę.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak alu ścienny AS Sat 25cm

Aluminiowy stojak ścienny 25cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

75 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...