reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Rodzina zastępcza” - serial Polsatu w Comedy Central

dodano: 2012-06-12 10:28
autor: Łukasz Knapik | źródło: tvpolsat.info/polsat.pl

Comedy Central 2011 Comedy Central nabył od Telewizji Polsat prawa do emitowania polskiego serialu familijno-komediowego „Rodzina zastępcza”. W jego obsadzie znaleźli się m.in. Gabriela Kownacka (jako Anna Kwiatkowska), Piotr Fronczewski (Jacek Kwiatkowski), Maryla Rodowicz (ciocia Ula), Monika Mrozowska (Majka Kwiatkowska-Potulicka), Aleksandra Szwed (Eliza), Misheel Jargalsajkhan (Zosia), Joanna Trzepiecińska (Alutka), Tomasz Dedek (Jędrula) i Jarosław Boberek (policjant). Comedy Central nabył w ostatnim czasie także prawa do pokazywania serialu „Graczykowie” z archiwum Polsatu (więcej tutaj)Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Serial opowiada o życiu rodziny Kwiatkowskich, u której często z wizytą bywa też ciocia Ula i zaprzyjaźniony policjant. Również sąsiedzi nie próżnują... Szczególnie egzaltowana Alutka, ale też przezabawny bywa jej przedsiębiorczy małżonek, Jędrula oraz niepowtarzalna kuzynka Anki, Jadzia. Zawsze z ich najróżniejszych perypetii życiowych można się wspaniale pośmiać, ale również zadumać nad przewrotnością losu ludzkiego i wysnuć morał płynący z najbardziej nawet niesamowitych przygód, jakie przydarzają się naszym dzielnym bohaterom, zarówno tym bardzo młodych, jaki i starszym. Bo to serial o wyjątkowo ciepłej i mądrej rodzinie dla całej rodziny...

Serial „Rodzina zastępcza” (i jego kontynuację „Rodzina zastępcza plus”) można obecnie oglądać w następujących kanałach: Polsat, Polsat HD, Polsat2, ATM Rozrywka TV i Comedy Central.

„Rodzina zastępcza” w Comedy Central:
- od poniedziałku do piątku o godzinie 6:45 i 7:20, a także we wtorki o 4:55 oraz w środy, czwartki i piątki o 4:25 nad ranem.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...