reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ANGA Cable: Sisvel na stoisku Dipola

dodano: 2012-06-12 13:04 | aktualizacja: 2012-06-12 13:38
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Inf. własna

Sisvel Luksemburska firma Sisvel, która posiada szereg patentów na rozwiązania z zakresu odbioru sygnału telewizyjnego, już tradycyjnie pojawiła się na organizowanych w Niemczech targach ANGA Cable (12-14 czerwca 2012 r.). Tym razem zawitała między innymi na stoisko krakowskiej firmy Dipol. Sisvel ma za zadanie sprawdzić, czy dana firma posiada odpowiednie licencje umożliwiające korzystanie z rozwiązanych chronionych patentami. Tegoroczna kontrola dotyczy m.in. patentów DVB-T.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Technologia objęta patentami DVB-T licencjonowanymi przez SISVEL tworzy trzon standardu DVB-T i jest częścią standardu ETS300744. W rezultacie, każdy produkt zdolny do odbioru sygnałów DVB-T jest zgodny ze standardem i wykorzystuje tę technologię.

W szczególności, każdy odbiornik DVB-T jest objęty patentami DVB-T licencjonowanymi przez SISVEL, niezależnie od tego, czy chodzi o osobny tuner, czy wbudowany w telewizor, telefon komórkowy, komputer, nagrywarkę A/V, DVD i inne urządzenia.

Dlatego też wszystkie produkty będące w stanie odbierać sygnały DVB-T potrzebują specjalnej licencji od firmy SISVEL, niezależnie od tego czy posiadają już licencje od innych firm.

Na stoisku firmy Dipol sprawdzano, czy odbiorniki i inne rozwiązania dla DVB-T (m.in. Opticum i Signal) posiadają licencje od firmy Sisvel.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

799 zł Więcej...