reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Televes na targach BroadcastAsia2012

dodano: 2012-06-12 10:39 | aktualizacja: 2012-06-13 13:28
autor: Anita Dąbek | źródło: Televes

Televes BroadcastAsia2012 (Singapur, 19-22 czerwca) stanowi unikalną platformę do współpracy z głównymi rynkami na kontynencie. Tak jest w przypadku Singapuru, Malezji, Tajlandii, Filipin, Korei, Hongkongu i Indonezji, krajów, w których spółka posiada znaczącą pozycję od 18 lat.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Televes jest silnie zaangażowany w region Azji Południowo-Wschodniej, gdzie współpracuje ze wszystkimi operatorami, zarówno satelitarnymi, jak i telewizji naziemnej. Dodatkowo odgrywa aktywną rolę w procesie przechodzenia z technologii analogowej na cyfrową.

Televes zaprezentuje swoje najbardziej strategiczne produkty na dużym stoisku w hiszpańskim pawilonie. Szczególna uwaga będzie zwrócona na stacje czołowe T.0X, z aplikacjami opracowanymi na platformie FPGA, by zapewnić elastyczne i szybkie wprowadzanie produktów na rynek. Dodatkowo Televes zaprezentuje najnowsze nadajniki i filtry dla operatorów częstotliwości radiowych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + DVB-T/T2/C Tuner

Zestaw Homatics BOX Q z DVB-T/T2/C Dongle to najpotężniejszy odtwarzacz...

469 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...