reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Televes na ANGA Cable 2012: Podsumowanie

dodano: 2012-06-27 12:50 | aktualizacja: 2012-07-02 13:59
autor: Anita Dąbek | źródło: Televes

Televes Innowacyjne rozwiązania przedstawiane przez hiszpańską firmę Televes na targach ANGA Cable 2012 zostały ciepło przyjęte przez uczestników tego wydarzenia. Firma zaprezentowała m.in. stacje czołowe T.0X, które wzbudziły niemałe zainteresowanie wśród odwiedzających targi. Możliwości tych urządzeń zostały pokazane za pomocą transmisji na żywo w technologii 3DTV na dużych ekranach, przetworzonej z DVB-S2 do DVB-C2.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Televes zaprezentował również miernik H60. Ten nowy model posiada większy ekran o wyższej rozdzielczości i kontraście w porównaniu z H45, przy jednoczesnym zachowaniu szybkości i matematycznej precyzji. Specjaliści, którzy testowali te urządzenie, docenili fakt, że dzięki nowemu urządzeniu praca instalatora jest o wiele łatwiejsza niż dotychczas.

Manuel Martínez, dyrektor ds. sprzedaży Televes Corporation, powiedział: - ANGA Cable ponownie jest doskonałym corocznym scenariuszem dla prezentacji wyników naszej działalności w zakresie rozwoju technologicznego. Dla nas to wydarzenie w Niemczech jest głównym miejscem spotkań z naszymi klientami oraz międzynarodowych kanałami dystrybucji. W tym roku otrzymaliśmy specjalnie gratulacje za to, że jako jedyna firma zaprezentowaliśmy pełną gamę produktów przygotowanych dla LTE.

Pełna relacja z targów ANGA Cable 2012 zostanie opublikowana w wydaniu SAT Kuriera 7-8/2012.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

319 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...