reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Internet od Play w ofercie platformy CYFRA+ [wideo]

dodano: 2012-06-28 11:21 | aktualizacja: 2012-06-28 15:38
autor: Anita Dąbek | źródło: CYFRA+

Play CYFRA+ Platforma satelitarna CYFRA+ wprowadza do swojej oferty możliwość zamówienia pakietów telewizji cyfrowej wraz z mobilnym Internetem od Play. Wybierając pakiet CANAL+ Optimum HD lub CANAL+ Superpremium HD, w cenie abonamentu otrzymuje się nielimitowany dostęp do serwisu CYFRA+ Online oraz odpowiednio 4 i 10 GB transferu danych. Bezpłatnie dostaje się także kompletny zestaw, składający się z modemu (Huawei E3131) i karty SIM, umożliwiający korzystanie z Internetu.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Zyskaj jeszcze większą swobodę dostępu do ulubionych programów CYFRY+ ! Wyjeżdżając na wakacje lub w podróż służbową możesz w dowolnym miejscu i bez żadnych ograniczeń korzystać z serwisu CYFRA+ Online oferującego streaming wybranych kanałów oraz atrakcyjne materiały wideo na życzenie. Dodatkowo otrzymasz wysokie limity transferu na korzystanie z internetu - CYFRA+ zachęca do skorzystania z oferty.

Pakiet CANAL+ Optimum HD w cenie 107 zł miesięcznie
Pakiet CANAL+ Superpremium HD w cenie 146 zł miesięcznie
Umowa na 12 miesięcy

Nielimitowane korzystanie z CYFRA+ ONLINE wyłącznie przez okres minimalny umowy dla pierwszych 5000 abonentów, którzy zawarli umowę do 30.09.2012, nie dotyczy serwisów HBO GO i MOOD.

- Dzięki współpracy CANAL+ Cyfrowego i operatora sieci komórkowej PLAY nasi klienci zyskują jeszcze większą swobodę w dostępnie do unikalnego kontentu CYFRY+. W dowolnej chwili i miejscu mogą oglądać na żywo nasze kanały i programy na życzenie w serwisie CYFRA+ Online. Oprócz nielimitowanego transferu danych do tej usługi otrzymują również wysokie limity transferu danych do wykorzystania w Internecie - mówi Grzegorz Bruski, Dyrektor Wykonawczy Pionu Komercyjnego spółki CANAL+ Cyfrowy.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CYFRA+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł UniCam Pro Evo 4.0

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+ v. 4.0. W...

490 zł Więcej...

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 799 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD UE 4K

Najtańszy na rynku odbiornik 4K z podwójną głowicą FBC DVB-S2X...

900 zł Więcej...
reklama