reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Doładowania n na kartę od 10 lipca także w punktach

dodano: 2012-07-05 22:48 | aktualizacja: 2014-11-13 20:19
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: Inf. własna

n na kartę Od 10 lipca posiadacze kart n na kartę oraz Telewizji na Kartę HD będą mogli realizować doładowania także w punktach sprzedających ofertę n na kartę. Proces będzie wyglądać tak samo, jak przy kartach Telewizji na Kartę SD. Doładowanie będzie realizowane „od ręki” na miejscu w punkcie dystrybucyjnym. Udostępnienie tej możliwości spowoduje przerwę w możliwości doładowywania w ten sposób kart Telewizji na Kartę SD.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Doładowania kart Telewizji na Kartę SD nie będą mogły być realizowane od niedzieli 8 lipca do wtorku 10 lipca. Jeśli ktoś zamierza skorzystać z doładowania w punkcie dystrybucyjnym w tym czasie (inne metody działają), to nie będzie to możliwe i zalecane jest wykonanie doładowania wcześniej.

Od 10 lipca punkty dystrybucyjne TNK/NNK będą realizować doładowania dla wszystkich usług: Telewizji na Kartę SD, Telewizji na Kartę HD oraz n na kartę.

Aktualizacja 11.07.2012

Zgodnie z zapowiedziami możliwość doładowań została przywrócona i klienci mogą już dokonywać wpłat w punktach sprzedaży - teraz także dla TNK HD oraz n na kartę.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Prepaid CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...