reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Startuje oferta SMART HD dla użytkowników TNK SD

dodano: 2012-07-11 11:20 | aktualizacja: 2012-07-11 14:38
autor: Janusz Sulisz | źródło: n.pl

n nka Dla wszystkich użytkowników telewizji na kartę SD (TNK), spółki Cyfrowy Dom oraz ITI Neovision przygotowały nową, bogatszą ofertę pod nazwą SMART HD, która jest dostępna od 11 lipca 2012 roku. SMART HD to 25 kanałów w cyfrowej jakości, w tym kanały filmowe, np.: AXN, Kino Polska, TVP Seriale; sportowe: nSport, TVP Sport, Polsat Sport News; kanał dla dzieci: Disney Channel.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ofercie są też kanały naukowe, rozrywkowe i informacyjne, jak chociażby: Discovery Channel, TVN 24, TVP INFO, TVP1, TVP2, TVN, TVN 7, TVN Turbo i wiele innych.

Baza telewizji na kartę SD liczy ponad pół miliona użytkowników, takich, którzy doładowują kartę regularnie, bądź - w miarę swoich potrzeb, np. wyjeżdżając na wakacje.

Przechodząc do SMART HD użytkownicy zyskają dostęp do poszerzonej oferty kanałów w cyfrowej jakości, takich jak Polsat lub wyżej wspomniane AXN, TVP Seriale, Polsat 2, TV 6, Polsat Sport News. Opłaty za dostęp do oferty SMART HD zaczynają się od 15 zł miesięcznie* i nie przekraczają 20 zł za 1 miesiąc. Cena nie ulega zmianie w stosunku do cen doładowań dla oferty telewizji na kartę SD przy jednorazowej wpłacie za 1, 3 lub 6 miesięcy.

Dodatkowo, dla użytkowników korzystających z dekodera HD, udostępniono 5 kanałów, w jakości HD (TVN HD, TVN 7 HD, Polsat HD, TVP1 HD, TVP2 HD).

Co ważne, przejście do oferty SMART HD nie wiąże się z obowiązkową wymianą karty dostępowej czy też dekodera. Karta z ofertą SMART HD współpracuje z dekoderami (SD i HD) z systemem dostępu warunkowego Conax.

Oferta SMART HD jest dostępna przy zachowaniu minimum formalności. Wystarczy rejestracja karty przez stronę internetową (https://n.pl/nsklep/promocje/smarthd/zamow), lub w call center, a wkrótce również w dedykowanych punktach sprzedaży. Opłaty za dostęp można wnosić tradycyjnie na poczcie, przelewem w banku, bądź najwygodniej i najszybciej  w sieci dedykowanych punktów sprzedaży platformy n, której nowy system doładowań i płatności właśnie wystartował.

* Opłata promocyjna przy jednorazowej wpłacie za 12 miesięcy.** Kanały bez opłat – 31 dni po wygaśnięciu dostępu do Smart HD

Aktualizacja:

Po zakodowaniu sygnału kanału VIVA Polska, stacja ta nadal będzie dostępna w ofercie SMART HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Prepaid CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

679 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...