reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

CYFRA+: Nowa odsłona „Cenowej Rewolucji”

dodano: 2012-07-27 14:15 | aktualizacja: 2012-07-27 14:18
autor: Anita Dąbek | źródło: CYFRA+

CYFRA+ HD www Od 27 lipca 2012 roku w ramach wzbogaconej superpromocji „Cenowa Rewolucja”, klienci wybranych pakietów zawierających ofertę kanałów premium z rodziny CANAL+ otrzymają przez okres do 3 miesięcy dostęp do opcji HBO, Filmbox i Cinemax.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom miłośników kina i sportu na najwyższym poziomie, którzy zdecydują się na pakiety zawierające CANAL+, dajemy możliwość zapoznania się na promocyjnych warunkach z bogatą i różnorodną ofertą filmową CYFRY+. W ramach filmowej odsłony „Cenowej Rewolucji” otrzymają oni dodatkowo dostęp do 8 atrakcyjnych kanałów filmowych – mówi Grzegorz Bruski, Dyrektor Wykonawczy Pionu Komercyjnego Spółki CANAL+ Cyfrowy.

Nowi abonenci platformy CYFRA+, którzy wybiorą pakiety CANAL+ Kompakt HD i CANAL+ Optimum HD, w ramach atrakcyjnej promocji będą mieli dostęp do opcji filmowych HBO, Filmbox i Cinemax przez okres do 3 miesięcy.

Klienci decydujący się na bogaty i różnorodny pakiet CANAL+ Superpremium HD oprócz opcji Filmbox i Cinemax będą mogli korzystać bezpłatnie z obszernej, internetowej biblioteki filmowej HBO GO przez cały okres promocyjny.

Nadal obowiązują wszystkie dotychczasowe warunki specjalnej promocji „Cenowa Rewolucja” uruchomionej w maju br. Klienci pakietu Start HD otrzymują 50-procentowy rabat płacąc 13 zł przez cały 12 - miesięczny okres promocji. Abonenci pakietów CANAL+ Start HD, Kompakt HD, CANAL+ Kompakt HD, Optimum HD i CANAL+ Optimum HD korzystają z 50-procentowego upustu przez 6 miesięcy, a decydując się na abonamenty powyżej CANAL+ Start HD otrzymają jednocześnie gratisowe opcje HD przez cały okres promocyjny. Wszystkie umowy podpisywane są na korzystny dla abonentów okres 12 miesięcy. Ponadto, nowi klienci mają unikalną możliwość zakupu dodatkowego pakietu Start HD cenie 9,90 zł/ miesiąc.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CYFRA+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch Opticum OMS 9/8

Multiswitch Opticum 9/8 rozdziela sygnał z jednego satelity i naziemnej...

250 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 890 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2020 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2020 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...
reklama