reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

DocuBox HD dostępny w ipla

dodano: 2012-07-30 22:52 | aktualizacja: 2012-07-31 10:31
autor: Janusz Sulisz | źródło: tvpolsat.info

Ipla DocuBox HD i FashionBox HD to nowe kanały telewizyjne, które zadebiutowały na polskim rynku. Ich nadawcą jest spółka Kino Polska TV, która ma w swoim portfolio także rodzinę kanałów Kino Polska i FilmBox. DocuBox HD jest w Polsce dostępny w ipla oraz na stronie filmboxlive.pl, a FashionBox HD tylko na filmboxlive.pl. DocuBox HD prezentuje filmy i programy dokumentalne, a FashionBox programy o modzie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W pakiecie FilmBox Live w ipla DocuBox jest dostępny razem z kanałami: FilmBox, FilmBox Extra, FilmBox Family, FilmBox HD, FightBox, Kino Polska oraz Kino Polska Muzyka. Pakiet uzupełnia baza 800 filmów dostępnych na życzenie widzów. Z FilmBox Live można korzystać za pomocą strony ipla.tv oraz aplikacji komputerowej ipla. Wkrótce oferta będzie dostępna także na wybranych telewizjach typu Smart TV oraz na smartfonach i tabletach.

Koszt pakietu wynosi 29,90 zł i jest aktywowany kartą lub przelewem na 30 dni. Warto dodać, że w ipla DocuBox jest dostępny w SD (brak jakości HD do wyboru). Stacja nadaje tylko w języku angielskim. FashionBox również jest nadawany po angielsku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Odbiornik Fuba ODE8610 Stealth DVB-T/T2 HEVC

Fuba ODE8610 Stealth to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej...

129 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...