reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Telewizor i komputer - dwa w jednym od C4i

dodano: 2012-08-01 13:51 | aktualizacja: 2012-08-01 16:19
autor: Tomasz Kawalec | źródło: 4press.pl

C4i-logo.jpg

Firma C4i wprowadziła do swojej oferty innowacyjne rozwiązanie do przesyłania obrazu poprzez sieć: extender LKG LKV376. LKV376 to znakomite rozwiązanie do użytku domowego, dla edukacji, sal prezentacyjnych, korporacji oraz zastosowań Digital Signage. Urządzenie zostało wyposażone w wejście LAN na konektorze RJ45, wejście audio (Jack 3,5 mm) oraz wyjście HDMI, VGA i audio (Jack 3,5 mm) oraz 2 porty USB. Z poziomu wyświetlacza położonego w dalszej odległości od komputera możemy w pełni sterować i kontrolować komputer oraz wyświetlać jego dowolną zawartość lub uruchamiać aplikacje. Współpracuje z systemami operacyjnymi: Windows 7, XP, Vista.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przy zastosowaniu LKV376 przekazany zostanie sygnał wideo z komputera, który może znajdować się w innym pomieszczeniu. Wystarczy podłączyć LKV376 do telewizora kablem HDMI lub VGA oraz do sieci lokalnej. Urządzenie umożliwia przesył sygnału w rozdzielczości [email protected] Dodatkowo umożliwia przesłanie sygnału audio osobnym torem lub poprzez kabel HDMI – w zależności od potrzeb.


Urządzenie jest wyjątkowe ze względu na mnogość zastosowań i możliwości, które oferuje. LKV376 można wykorzystać do przesyłania sygnału HDMI, VGA i audio przez sieć przy użyciu jednej z dwóch oferowanych opcji połączenia: przewodowego poprzez kabel skrętkowy lub bezprzewodowego z zastosowaniem odpowiedniego modemu w instalacji. LKV376 posiada wbudowane 2 porty USB. Po podłączeniu myszy lub klawiatury (również bezprzewodowych) zyskujemy sprzężenie zwrotne, pozwalające na zdalne sterowanie komputerem. Funkcja ta znana również jako KVM (Keyboard Video Mouse) jest szeroko stosowana w drogich, profesjonalnych rozwiązaniach instalatorskich. Świetnie sprawdzą się tutaj także klawiatury bezprzewodowe współpracujące z odtwarzaczami sieciowymi.

Wykorzystanie w instalacji kabla skrętkowego lub transmisji bezprzewodowej eliminuje ograniczenia jakie niosą ze sobą rozwiązania oparte na złączu HDMI: długość kabla i konieczne w wielu przypadkach wzmocnienie sygnału, a także wysokie ceny kabli HDMI. Poza rozwiązaniami domowymi, LKV376 pozwala na szerokie wykorzystanie w instalacjach komercyjnych. Oprócz wymienionych wcześniej funkcji, urządzenie prezentuje dodatkowe możliwości w instalacjach komercyjnych. Prezentacja może być przygotowana w jednym miejscu, wyświetlana w innym - bez potrzeby kopiowania i wysyłania plików - szybko i wygodnie. LKV376 pozwala również wielu użytkownikom na współdzielenie urządzeń MFP (Multi Function Printer) przez sieć w celu drukowania, skanowania i faksowania z dowolnego komputera w sieci.

Dodatkowo, dla rozwiązań wymagających instalacji monitorów w trudno dostępnych miejscach lub z ograniczonym miejscem dla dodatkowego sprzętu, niewielkie rozmiary urządzenia staną się wyjątkowym atutem. Wykorzystanie bezprzewodowej technologii Wi-Fi znacznie zmniejszy również koszty spowodowane dostosowaniem pomieszczeń i ewentualnej przebudowy.

Cena brutto urządzenia LKV376 wynosi: 830,00 zł.

Pełna specyfikacja urządzenia dostępna na stronie:

http://c4i.com.pl/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&category_id=11&product_id=764&Itemid=1
 

 Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sprzęt


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

99 zł Więcej...