reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Popler Live - wideo na żywo z komórek i tabletów

dodano: 2012-08-02 12:10 | aktualizacja: 2012-08-02 12:19
autor: Anita Dąbek | źródło: Popler

Popler Popler Live to polska aplikacja mobilna, która pozwala użytkownikom smartfonów i tabletów nadawać wideo na żywo. Transmisje, np. filmy z wakacji, można oglądać już w momencie nadawania na Popler.tv, Facebooku, własnej stronie internetowej czy blogu.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Podczas wakacji często chcemy podzielić się ciekawymi przeżyciami z bliskimi, którzy nie mogą nam towarzyszyć. Zazwyczaj odbywa się to dopiero po powrocie. Dzięki Popler wszystko, co przeżywamy, widzimy lub robimy, możemy pokazać na żywo w Internecie. Wystarczy smartfon lub tablet z dostępem do sieci i zainstalowaną aplikacją Popler Live. Transmisję można oglądać w czasie rzeczywistym w portalu Popler.tv, na Facebooku, blogu lub własnej stronie internetowej. Po emisji na żywo transmisja automatycznie zamienia się w film, który można odtwarzać w dowolnie wybranym momencie. Aplikacja Popler Live jest bezpłatna. Działa na iPhone’ach, iPadach oraz wszystkich smartfonach i tabletach z systemem Android.Żeby korzystać z aplikacji należy zarejestrować się w portalu Popler.tv i utworzyć własny kanał do nadawania na żywo. Po wykonaniu tej jednorazowej czynności wystarczy uruchomić Popler Live w telefonie lub tablecie i rozpocząć nagrywanie. Poza podstawową funkcją „na żywo”, możliwe jest również dzielenie się nagraniami przygotowanymi wcześniej, w tym również takimi, które zostały poddane obróbce i edycji. Aplikacja pozwala też na stworzenie prywatnego kanału, np. „popler.tv/Mazury_2012” i udostępnianie materiałów tylko wybranym osobom.- Popler daje możliwość dzielenia się emocjami oraz pokazania tego, co dzieje się tu i teraz - tłumaczy Jacek Kawalec, założyciel Poplera, a wcześniej współtwórca Wirtualnej Polski. - Załóżmy, że moja rodzina jest w podróży i chce podzielić się ze mną czymś ciekawym. Dzięki Popler mogę obejrzeć to na stronie internetowej lub Facebook’u i przeżywać to w tym samym momencie, co oni - dodaje Kawalec.Jak pobrać aplikację Popler Live?: App Store, Google Play
Jak nadawać na żywo przy pomocy iPhone'a?: www.popler.tv/Popler_media/47541
Jak założyć konto Popler przez telefon?: www.popler.tv/Popler_media/47537
Jak udostępnić transmisję live na Facebooku?: wystarczy wejść na stronę kanału na Popler.tv, na którym odbywa się przekaz na żywo, skopiować jego adres URL i wkleić na swojej tablicy. Transmisję można udostępnić również z poziomu aplikacji mobilnej, zaznaczając opcję „Postuj na FB”.
Jak udostępnić transmisję live na własnej stronie internetowej lub blogu?: wystarczy wejść na stronę danego kanału na Popler.tv, kliknąć przycisk „Wstaw” i skopiować kod zatytułowany „Wstaw odtwarzacz live na swoją stronę”, a następnie wkleić go na stronie internetowej lub blogu. W momencie rozpoczęcia nadawania, w odtwarzaczu automatycznie pojawi się transmisja na żywo.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Ciekawostki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł DeltaCam Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 590 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 890 zł Więcej...
reklama