reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Orion-Express przedstawia Telekarta HD

dodano: 2012-08-21 19:15 | aktualizacja: 2012-08-22 12:18
autor: Rafał Olchowik | źródło: Tele-Sat.Info

Telekarta.PNG Rosyjski operator Orion-Express prezentuje nowy projekt telewizji satelitarnej Telekarta HD. Telekarta HD to 45 kanałów, w tym HDTV w podstawowym pakiecie, a także prosta droga do przejścia do platformy Kontinent TV z możliwością oglądania 100 kanałów telewizyjnych i 10 kanałów HD bezpłatnie bez konieczności wymiany instalacji satelitarnej.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W pakietach Start i Standard usługi Telekarta HD znajduje się 45 znanych rosyjskich i zagranicznych kanałów, w tym kanały HDTV. W najbliższej przyszłości oferta zostanie rozbudowana. W pakiecie Start można oglądać popularny kanał o modzie Fashion TV HD, a w Standard, oprócz Fashion TV HD, można uzyskać dostęp do kanału sportowego premium Sport 1 HD.

Abonament za oglądanie pakietu Start wynosi 600 rubli rocznie lub 2 ruble dziennie. Za dostęp do pakietu Standard trzeba zapłacić 880 rubli rocznie lub 3 ruble dziennie.

Telekarta HD - telewizja dla całej Rosji, dostępna od Kaliningradu po Jużnosachalińsk, miasta położonego na wyspie Sachalin na Oceanie Spokojnym u wybrzeży Rosji. Najważniejsze rosyjskie kanały nadawane są nie tylko w czasie moskiewskim, ale też z uwzględnieniem innych stref czasowych. Specjalnie dla Uralu - Pierwyj kanal (+2) i Rossija 1 (+2), a dla Syberii Pierwyj kanal (+4) i Rossija 1 (+4).

Usługa prepaid Telekarta jest dystrybuowana przez satelity Horizons 2 i Intelsat 15 (85°E), a cała oferta jest kodowana w systemie Conax.

Strona internetowa: http://www.telekarta.tv


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Obejma kominowa 5m

uchwyt - obejma 5m na komin do masztów stalowych

69 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD S2X FBC Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 790 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...
reklama