reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Pakiety CYFRY+ w ofercie PLAY [wideo]

dodano: 2012-08-30 14:11 | aktualizacja: 2012-08-30 16:53
autor: Anita Dąbek | źródło: CYFRA+

CYFRA+ Play Od 31 sierpnia 2012 roku rusza sprzedaż nowej oferty PLAY, w której klienci mogą otrzymać w prezencie pakiety telewizyjne CYFRY+ z ekskluzywną ofertą filmowo-sportową kanałów premium CANAL+ i autorskich stacji tematycznych CANAL+ Cyfrowego. Jednocześnie w blisko 1000 punktów sprzedaży sieci PLAY oferowana jest pełna gama pakietów CYFRY+.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sprzedaż pakietów CYFRY+ w ramach abonamentów na usługi telefonii komórkowej PLAY to kolejna odsłona strategicznej współpracy pomiędzy CANAL+ Cyfrowym, operatorem platformy, a spółką P4, operatorem sieci PLAY. Pod koniec czerwca br. ruszyła promocja CYFRY+, w ramach której klienci platformy w cenie wybranych pakietów telewizyjnych otrzymują bez dodatkowych opłat mobilny dostęp do Internetu w sieci PLAY, umożliwiający nielimitowany dostęp do CYFRA+ ONLINE.
 
- 31 sierpnia rusza unikalna oferta promocyjna łączonych pakietów telefonicznych PLAY i telewizyjnych CYFRY+, w której klienci otrzymają w prezencie dostęp aż do 6 kanałów premium CANAL+ oraz naszych autorskich kanałów tematycznych, np. ale kino+ czy MiniMini+. Równocześnie we wszystkich salonach PLAY sprzedawana jest pełna oferta CYFRY+, dzięki czemu sieć dystrybucyjna usług platformy powiększa się do blisko 2000 punktów sprzedaży w całej Polsce, wzmacniając znacząco potencjał sprzedaży i ekspozycję marki CYFRA+ - mówi Grzegorz Bruski, Członek Zarządu i Dyrektor Wykonawczy Pionu Komercyjnego spółki CANAL+ Cyfrowy.

Łączona oferta CYFRY+ i Play to unikalna możliwość wyboru pakietów platformy w ramach dwóch opcji abonamentowych. Pierwsza w najpopularniejszym abonamencie w Play za 59 zł lub 69 zł, druga w Formule 4.0 z abonamentem 99 zł lub 109 zł.
W zależności od wybranego pakietu CYFRY+ występują zróżnicowane ceny abonamentu – unikalny  Pakiet CANAL+ HD Play z abonamentem za 59 / 99 zł , zawierający pakiet sześciu kanałów premium CANAL+ w jakości HD  (CANAL+, CANAL+ FILM, CANAL+ SPORT, CANAL+ GOL i CANAL+ WEEKEND, CANAL+ 3D), ponad sto kanałów satelitarnych (w tym polskojęzyczne) i dekoder umożliwiający podłączenie naziemnej telewizji cyfrowej  oraz Pakiet CANAL+ START HD Play  z abonamentem za 69 / 109 zł, który poza zawartością Pakietu CANAL+ HD Play zawiera 49 najpopularniejszych stacji, w tym autorskich kanałów tematycznych CYFRY+ (ale kino+ HD, Planete+ HD, kuchnia+ HD, DOMO+ HD, MiniMini+ HD i teleTOON+/HYPER+ HD).

Każdy pakiet dostępny jest w promocji Super dedykowanej Klientom przenoszącym numer z abonamentu od innych operatorów, Abonentom Play oraz Klientom korzystającym z usług przedpłaconych będących w sieci Play od minimum 3 miesięcy. Pozostali Klienci mogą skorzystać z promocji Standard  z mniejszą liczbą minut w abonamencie 59 zł/ 69 zł oraz abonamentem 99 zł /109 zł wyższym o 10 zł.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CYFRA+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox ONE Ultra HD 2xS2X Multistream

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 249 zł Więcej...

Karta USB Media-Tech DVB-T Stick MT4171

Karta do komputera Media-Tech DVB-T Stick MT4171 do odbioru cyfrowej...

59 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

849 zł Więcej...
reklama