reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Upowszechnianie DVB-T w gazetach z programem TV

dodano: 2012-09-02 13:03
autor: Łukasz Knapik | źródło: Forum Sat Kurier/informacje własne

NTC_popr_niebieskie_www.jpg Wydawnictwo Bauer, będące liderem na rynku gazet z programem telewizyjnym, wprowadziło do wszystkich swoich tygodników (Tele Tydzień, To&Owo, Kurier TV, Super TV, Tele Max) ramówki kanałów naziemnej telewizji cyfrowej (NTC). Jest to kolejny krok w upowszechnianiu oferty DVB-T w Polsce. Tele Tydzień i To&Owo publikują pełną ofertę NTC, natomiast Kurier TV, Super TV i Tele Max bez kanałów Eska TV, Polo TV i Polsat Sport News. Dodatkowo w Tele Tygodniu i To&Owo kanały DVB-T są specjalnie oznaczone.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Publikacja ramówek kanałów DVB-T to kolejny krok w upowszechnianiu oferty naziemnej telewizji cyfrowej w Polsce. Dotąd m.in. emitowano w telewizji spoty zachęcające do przejścia na DVB-T, czy też promowano NTC w popularnym serialu TVP2 "M jak miłość" (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż w drugiej połowie 2013 roku nastąpić ma wyłączenie naziemnego przekazu analogowego. Dlatego upowszechnianie oferty DVB-T jest dziś już koniecznością. Wiele ciekawych informacji na temat naziemnej telewizji cyfrowej znajdziecie więc, jak zawsze, w serwisie satkurier.pl, na naszym Forum oraz w miesięczniku SAT Kurier. Wszystkich zainteresowanych tematyką NTC zapraszamy także, w dniach 19-21 września br., do Warszawy (Warszawskie Centrum EXPO XXI), na VIII już edycję wystawy telewizji cyfrowej SAT-DIGI-TV 2012 (wcześniej SAT KRAK). (więcej tutaj)

Obecnie w ramach naziemnej telewizji cyfrowej w Polsce dostępne są następujące kanały: TVP1, TVP1 HD, TVP2, TVP2 HD, TVP Polonia, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Info, Polsat, Polsat Sport News, TV4, TV6, ATM Rozrywka TV, TVN, TVN7, TTV, TV Puls, Puls2, Eska TV, Polo TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

149 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2021

10 zł Więcej...