reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

18.09 Konferencja Aplikacje.TV o Smart TV w Polsce

dodano: 2012-09-04 12:44 | aktualizacja: 2012-09-04 12:51
autor: Anita Dąbek | źródło: aplikacje.tv

Aplikacje TV 18 września 2012 roku odbędzie się już trzecia edycja konferencji o Smart TV w Polsce. Konferencja Aplikacje.TV, o której mowa, tym razem skupi się na kwestiach biznesowych, czyli zaprezentowane będą możliwości zarobkowania na treściach umieszczonych w Smart TV (poprzez reklamy i systemy mikropłatności) oraz pokazane sposoby na zminimalizowanie kosztu dystrybucji treści (np. przez CDN). Te tematy będą szeroko dyskutowane podczas paneli dyskusyjnych, w których udział wezmą przedstawiciele takich firm jak atmedia, YetiPay, SkayCash, mPay, TP oraz ATM Software, Plix, home.pl.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Iplę i tvn player obecnie znają już wszyscy, dlatego na konferencji będą prezentowane nowe, ciekawe serwisy Smart TV. Swoje aplikacje zaprezentują: MOOD, HBO GO, Orange Sport oraz Dorcel XXX. Ta ostatnia to nowość na rynku polskim i krok w kierunku udostępniania treści dla dorosłych w Smart TV.

Podczas tej jesiennej edycji konferencji Aplikacje.TV zostaną przedstawione platformy Smart TV obok TV, czyli w STB. Przecież obecnie nie tylko w telewizorach możemy znaleźć aplikacje, bo telewizje kablowe i satelitarne też walczą o widza udostępniając dodatkowe treści na swoich platformach. Zobaczymy zatem jak wyglądają i czym się różnią: Netia player, STB od telewizji kablowej TOYA oraz nbox od platformy satelitarnej n i STB od CYFRY+.

Po ok. półtora roku, od momentu pojawienia się pierwszej polskiej aplikacji Smart TV, rynek polskich aplikacji nabrał rozpędu i z pewnością, również dzięki tej konferencji, będzie galopował dalej.

Program konferencji jest jak zwykle ciekawy, więc uczestnikom nie grozi nuda. Organizator zapewnia, że przewidziany jest także czas na prowadzenie żywych dyskusji zarówno podczas paneli jak i w kuluarach.

Konferencja odbędzie się 18 września 2012 roku w Warszawie.

Plan konferencji znajduje się na stronie http://aplikacje.tv

Organizatorem konferencji jest firma ARBG.

Portal satkurier.pl objął konferencję Aplikacje.TV patronatem medialnym.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Konferencje - prezentacje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

LNB Octo Fuba DEK 817 LTE

Markowy konwerter 8-wyjściowy Fuba to najwyższej jakości urządzenia tego typu...

265 zł Więcej...

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

149 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...