reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

CYFRA+ i n wstrzymują zamówienia na mecz PPV

dodano: 2012-09-06 16:13 | aktualizacja: 2012-09-07 12:20
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: nhdtv.pl

n nka Platforma n wstrzymała przyjmowanie zamówień na transmisję PPV meczu Czarnogóra - Polska rozgrywanego w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2014 w piłce nożnej. Podobnie zrobiła także CYFRA+, z której strony domowej zniknął banner promujący wydarzenie, a z ICA zniknęła możliwość zamawiania spotkania.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Platforma n poinformowała o wstrzymaniu zamówień poprzez swoje forum:

Z dniem dzisiejszym wstrzymujemy zamówienia meczu reprezentacji Polski z Czarnogórą w EL. MŚ 2014 w systemie PPV. Na chwilę obecną trwają ustalenia co w przypadku już złożonych zamówień i jak tylko trzymamy potwierdzone informacje w tej sprawie, to poinformujemy w tym temacie.

CYFRA+ jedynie usunęła możliwość zamawiania, aktualnie brak komunikatu w tej sprawie.

Aktualizacja:

Oświadczenie spółki CANAL+ Cyfrowy w sprawie transmisji meczu:

Spółka CANAL+ Cyfrowy S.A. zdecydowała się na wstrzymanie sprzedaży dostępu do meczu Polska – Czarnogóra w systemie PPV.

Decyzja została podyktowana niejednoznacznością zapisów ustawy o radiofonii i telewizji regulujących możliwość pokazywania meczów reprezentacji Polski w przypadku, gdy żaden z nadawców programu ogólnokrajowego i dostępnego bez opłat nie nabył praw do tych transmisji.

CANAL+ Cyfrowy dołoży wszelkich starań, aby wyjaśnić powstałe rozbieżności w interpretacji przepisów i móc w przyszłości oferować tego typu usługi swoim abonentom.

Przypominamy, że oferta transmisji w systemie pay-per-view była jedyną, jaką otrzymaliśmy od właściciela praw do meczu Polska- Czarnogóra – firmy Sportfive Sp. z.o.o.

Abonenci CYFRY+, którzy dotychczas złożyli zamówienie na usługę dostępu do meczu w systemie pay-per-view, nie zostaną z tego tytułu obciążeni przez operatora CYFRY+ żadnymi kosztami.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii n


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

129 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...