reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kino Polska TV szykuje erotyczny kanał Erox

dodano: 2012-09-10 09:41 | aktualizacja: 2012-09-10 14:59
autor: Jerzy Kruczek | źródło: wirtualnemedia.pl

EroX HD Logo Na antenie stacji Filmbox Action wieczorami można zobaczyć treści, który będą pokazywane w kanale Erox, który docelowo pojawi się na polskim rynku. Na razie Kino Polska TV, nadawca paczki Filmbox, nie podaje, kiedy ten kanał erotyczny rozpocznie samodzielne nadawanie. Jego pojawienie się w Polsce zapowiadano już w 2010 roku. Erox w wersji HD nadaje od 2011 roku w ofercie jednej z platform w Bułgarii.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Docelowo będzie się ona składała z trzech stacji: FilmBox Action, FightBox i Erox. Kontent tego ostatniego kanału późnymi wieczorami można już podglądać na antenie FilmBox Action - powiedział serwisowi „Wirtualnemedia.pl” mówi Łukasz Bułka, dyrektor ds. PR i marketingu w Kino Polska TV. W ramach pasma Erox, zaczynającego się po 23.00 i trwającego do ok 5.00 nad ranem, są nadawane filmy dla dorosłych w wersji soft.

W portfolio Kino Polska TV są obecnie takie stacje jak Kino Polska, Kino Polska Muzyka, Filmbox, Filmbox HD, Filmbox Family, Filmbox Extra, Fightbox oraz Filmbox Action, który wystartował we wtorek 4 września br.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Erotyka


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik GiGaBlue UHD Trio 4K

Nowy odbiornik marki GigaBlue - tani odbiornik 4K Combo z...

519 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 990 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...