reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Andrino Play - VOD w urządzeniach mobilnych Samsunga

dodano: 2012-09-14 16:15 | aktualizacja: 2012-09-18 14:17
autor: Jakub Sulisz | źródło: samsung.com

Andrino Play Samsung udostępnia użytkownikom swoich smartfonów, tabletów oraz Note’ów platformę filmową Andrino Play. Dzięki niej jako pierwsi na polskim rynku otrzymują możliwość oglądania online pełnometrażowych filmów w usłudze wideo na źyczenie w urządzeniach mobilnych. Zarówno aplikacja, jak i korzystanie z zasobów filmoteki jest całkowicie bezpłatne i dostępne poprzez sieć telefonii komórkowej trzeciej generacji 3G oraz sieć WiFi.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.


Dostępna wyłącznie w smartfonach, tabletach oraz Note’ach Samsunga aplikacja Andrino Play umożliwia oglądanie ponad 500 filmów w usłudze wideo na źyczenie (VoD). W ofercie są zarówno światowe hity, jak i nagradzane na festiwalach ambitne produkcje polskie i europejskie. Filmoteka Andrino Play jest wzbogacana na bieżąco w filmowe nowości. Użytkownicy aplikacji mogą obejrzeć między innymi takie filmy, jak: Hellboy: Krew i żelazo, Królowa Śniegu, Krwawa uczta, 13 Dzielnica: ultimatum, Zatoka Delfinów czy Armagedon.

Cieszymy się bardzo, że jako pierwsi w Polsce wprowadzamy na urządzeniach mobilnych usługę VoD z pełnometrażowymi filmami. Jako lider technologiczny chcemy, aby nasi użytkownicy mieli zawsze dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań. Dlatego też jako pierwsi, i jak na razie jedyni, mogą korzystać z Andrino Play – mówi Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Electronics Polska.To dla nas niezmiernie ważne, że w kolejnym etapie rozwoju Andrino Play współpracuje z globalnym liderem rynku jakim jest Samsung – szczególnie, że wykorzystywana przez nas technologia powstała w Polsce. Jako pierwsi i jedyni oferujemy użytkownikom urządzeń mobilnych aplikacje z filmami VoD, dotychczas dostępną w stacjonarnym odtwarzaczu Andrino BOX SMART TV. Andrino to wolność osobista – mówi Tadeusz Synowiec, prezes Andrino S.A.

Zakładki w aplikacji są podzielone na kategorie tematyczne i gatunkowe: fabularne, seriale, dla dzieci, muzyczne, dokumentalne oraz rozrywkowe. Użytkownicy Andrino Play w urządzeniach mobilnych Samsunga mogą w wygodny sposób wyszukiwać i sortować filmy, a także tworzyć własne listy ulubionych tytułów. Dzięki funkcji zapisu ostatniej sekwencji otrzymują możliwość łatwego powrotu do momentu, w którym przerwali oglądanie filmu.Aplikacja Andrino Play jest dostępna w urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym Android 2.3 i w wersjach wyższych. Niebawem Samsung udostępni również platformę Andrino Play użytkownikom telewizorów Smart TV, a następnie na telefonach wykorzystujących system operacyjny Bada OS. Oglądanie filmów jest możliwe poprzez sieć telefonii komórkowej trzeciej generacji 3G oraz sieć WiFi.

Aplikację Andrino Play można już dziś bezpłatnie pobrać z Samsung Apps.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Ciekawostki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox ONE Ultra HD 2xS2X Multistream

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 249 zł Więcej...

Moduł UniCam Pro Evo 4.0

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+ v. 4.0. W...

490 zł Więcej...

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 799 zł Więcej...
reklama