reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN Turbo: Aktor Piotr Zelt prowadzącym „Na osi”

dodano: 2012-09-19 11:21
autor: Łukasz Knapik | źródło: naosi.pl/satkurier.pl/informacje własne

TVN Turbo HD logo kombinowane Piotr Zelt jest nowym prowadzącym magazyn motoryzacyjny „Na osi” w TVN Turbo. Jako gospodarz audycji zadebiutował na początku września br. Aktor interesuje się motoryzacją i bierze czynny udział m.in. w wyścigach i rajdach terenowych. Artysta występował już kiedyś gościnnie w programie „Na Osi” - w cyklu „Gwiazdy na osi” pokonywał ciężarowym zestawem przygotowany przez redakcję programu tor manewrowy.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piotr Zelt jest aktorem. Zasłynął jako Arni w serialu „13 Posterunek”. Obecnie możemy go oglądać m.in. w serialach „Szpilki na Giewoncie” (emisja w kanałach Polsat2, Polsat Film, Polsat Cafe) i „Ludzie Chudego” (Polsat2, Polsat Film). Występuje także w filmach i zajmuje się dubbingiem.

Magazyn „Na osi” jest emitowany już od ponad 9 lat (więcej tutaj), początkowo w TVN7, a od 2008 roku w TVN Turbo. Od początku gospodarzem „Na osi”" był Sławek Sochacki. W programie znajdziemy informacje na temat samochodów dostawczych, ciężarowych i autobusów. W każdym odcinku pokazywane są testy pojazdów, aktualne informacje, porady, a na pytania widzów odpowiadają policjant z „drogówki”, inspektor z Inspekcji Transportu Drogowego i adwokat. Premierowe odcinki są nadawane co tydzień przez cały rok. Ekipa programu jest także organizatorem Międzynarodowego Zlotu Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych Master Truck Show w Polskiej Nowej Wsi pod Opolem. Producentem „Na osi” jest Telewizyjne Studio Brawo z Chróściny.

„Na osi” - premiera w każdą sobotę o 14:00, a powtórki przez cały tydzień w TVN Turbo i TVN Turbo HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 101mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 101mm

339 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...