reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

CANAL+ Cyfrowy najlepszym operatorem i nadawcą

dodano: 2012-09-21 12:26 | aktualizacja: 2012-09-21 12:28
autor: Anita Dąbek | źródło: CANAL+

CANAL+ Cyfrowy Spółka CANAL+ Cyfrowy została uznana za najlepszego operatora i nadawcę w konkursie organizowanym przez branżowy miesięcznik SAT Kurier. O zwycięstwie zdecydowali biorący udział w głosowaniu internauci oraz czytelnicy miesięcznika SAT Kurier. Nagrody wręczono podczas uroczystej gali odbywającej się w ramach targów SAT-DIGI-TV 2012.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ten rok był dla nas okresem bardzo dynamicznego rozwoju zarówno w obszarze technologii, jak i kontentu. W tym czasie uruchomiliśmy serwisy internetowe dostępne przez dekodery, wzbogaciliśmy ofertę 3D, nawiązaliśmy strategiczną współpracę z operatorem komórkowym PLAY, udostępniliśmy szereg mobilnych aplikacji abonenckich i inwestowaliśmy w unikalną ofertę programową CANAL+ produkując m.in. dwa wysokobudżetowe seriale „Krew z Krwi” i „Misja Afganistan” – mówi Grzegorz Bruski, Dyrektor Wykonawczy Pionu Komercyjnego spółki CANAL+ Cyfrowy. – Bardzo się cieszę, że internauci i czytelnicy SAT Kuriera, doskonale znający branże telewizyjną, docenili nasze działania przyznając nam tytuł Najlepszego Operatora i Nadawcy Roku.
Ten tytuł zobowiązuje również do tego, by nieustannie dbać o satysfakcję klientów, która jest najlepszym barometrem naszych osiągnięć
– dodaje Bruski


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CYFRA+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X - odbiornik UHD 4K...

509 zł Więcej...

Karta USB Media-Tech DVB-T Stick MT4171

Karta do komputera Media-Tech DVB-T Stick MT4171 do odbioru cyfrowej...

59 zł Więcej...
reklama