reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Projekt kanału muzycznego Fresh tv zawieszony

dodano: 2012-10-10 11:20 | aktualizacja: 2012-10-10 11:29
autor: Anita Dąbek | źródło: wirtualnemedia.pl

Fresh TV Arkadiusz Hołda, prezes TVS, powiedział serwisowi Wirtualnemedia.pl, że muzyczna stacja Fresh tv, której uruchomienie planował nadawca stacji TVS, na razie nie wystartuje. Przypomnijmy, że pierwotnie Fresh tv miał ruszyć w Sylwestra 2011 (więcej tutaj), jednak tak się nie stało. Następnie start został przełożony na kwiecień 2012 roku (więcej tutaj), ale do tej pory kanał nie ruszył i w najbliższym czasie nie wystartuje, jak zapowiada Hołda.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W międzyczasie w sieci pojawiła się informacja, że jedną z prezenterek Fresh tv będzie YoAnka (więcej tutaj).Arkadiusz Hołda powiedział, że analizując liczbę stacji muzycznych, które ostatnio powstały i kurczący się rynek reklamowy TVS zdecydował o zawieszeniu projektu. Rzeczywiście, w ciągu ostatnich czterech latach nadawanie rozpoczęło kilka nowych kanałów muzycznych, m.in. Rebel:tv, TV.Disco, Eska TV czy Polo TV. Ta ostatnia telewizja była we wrześniu br. liderem oglądalności wśród tej kategorii kanałów (więcej tutaj).

Przypomnijmy, że kanał Fresh TV miał być niekodowany i dostępny przez satelitę. Miał prezentować m.in. muzykę taneczną, hip hop i rock.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...