reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

HBO: „Moneyball”, „Żelazna dama” i „Bez tajemnic II”

dodano: 2012-10-12 12:54 | aktualizacja: 2012-10-12 13:03
autor: Anita Dąbek | źródło: HBO

HBO W listopadzie 2012 roku HBO Polska szczególnie poleca seriale „Moneyball”, „Żelazna dama” i 2. sezon „Bez tajemnic”. HBO będzie kontynuować serial „Czysta krew”. W nowym piątym nowym sezonie pojawiają się kolejne intrygujące postacie, a ich losy zmieniają się jak w kalejdoskopie (premiery w każdą sobotę o godz. 22.00, HBO). Pokaże też trzeci sezon „Zakazanego imperium” nagrodzonego Złotymi Globami i Emmy serialu produkcji HBO o porachunkach gangsterów w czasach prohibicji (premiery w każdy poniedziałek o godz. 22.00, HBO).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Moneyball
Brad Pitt w opartej na faktach historii menedżera podrzędnej drużyny baseballowej, który osiągnął sukces dzięki nowatorskiemu systemowi selekcji zawodników; 6 nominacji do Oscara (premiera 4 listopada, HBO)

Żelazna dama
Niezwykły portret Margaret Thatcher, jednej z najbardziej wpływowych i kontrowersyjnych kobiet w historii XX wieku; aktorski popis nagrodzonej za tę rolę Oscarem Meryl Streep (premiera 11 listopada, HBO)

Bez tajemnic II
Drugi sezon polskiego serialu produkcji HBO opowiadającego o psychoterapeucie Andrzeju Wolskim i jego pacjentach, którzy zmagają się z trudnymi osobistymi problemami; w nowej obsadzie pojawią się m.in. Magdalena Cielecka, Janusz Gajos i Danuta Stenka (start 12 listopada; premierowe odcinki od poniedziałku do piątku o godz. 22.00 w HBO)Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...