reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Weekendowa promocja CYFRY+

dodano: 2012-10-26 12:11 | aktualizacja: 2012-10-26 12:32
autor: Anita Dąbek | źródło: CYFRA+

CYFRA+ HD „Tylko w ten weekend CYFRA+ do 7 miesięcy gratis” - informuje operator platformy. Oferta jest dostępna tylko przez Internet i infolinię. Oznacza to, że abonent otrzyma ostatnie dni października i 6 pełnych miesięcy gratis. W aktualnej promocji „Przebajeczny wybór” CYFRA+ proponuje do 6 miesięcy oferty gratis, czyli osoba podpisująca umowę w ostatnich dniach miesiąca otrzymałaby tak naprawdę kilka ostatnich dni miesiąca gratis i 5 pełnych miesięcy.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zatem, przy obecnie obowiązujących promocjach, bardziej opłacalne wydaje się podpisanie umowy w ten weekend niż na początku kolejnego miesiąca, gdyż klient otrzymuje kilka dodatkowych dni gratis.

Do wyboru są 2 pakiety: CANAL+ OPTIMUM HD i CANAL+ SUPERPREMIUM HD w opcjach na 12 lub 18 miesięcy, z odpowiednio 4 lub 7 niepełnymi miesiącami gratis. CANAL+ OPTIMUM HD to opłata miesięczna 107 zł, a CANAL+ SUPERPREMIUM HD - 146 zł.

Więcej szczegółów tutaj.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CYFRA+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kamera SJCAM SJ8 PRO

980 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox ONE Ultra HD 2xS2X Multistream

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 249 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2020 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2020 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...
reklama