reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

4fun.tv, RBL.TV na żywo dla użytkowników Windows 8

dodano: 2012-10-29 15:38 | aktualizacja: 2012-10-29 15:44
autor: Anita Dąbek | źródło: 4fun Media

4fun Media logo.png 4fun Media, dążąc do utrzymania pozycji lidera w dziedzinie wdrażania najnowszych trendów technologicznych wśród telewizji muzycznych w Polsce, przygotował aplikację dedykowaną użytkownikom premierowego systemu operacyjnego Microsoft Windows 8 w Modern UI. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu, użytkownicy będą mieli jeszcze łatwiejszy dostęp do świata muzyki oraz treści muzycznych stacji telewizyjnych 4fun.tv, RBL.TV oraz TV.DISCO. Aplikacja FUN APP miała swoją premierę wraz z uruchomieniem Windows Store dla Windows 8, którego premiera odbyła się 26 października 2012.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
FUN APP to aplikacja, która przeniesie widzów w zupełnie nowy wymiar telewizji. Dzięki rozwiązaniu użytkownicy będą mogli być jeszcze bliżej stacji muzycznych z portfolio 4fun Media S.A. FUN APP umożliwia nie tylko oglądanie na żywo kanałów 4fun.tv, RBL.TV i TV.DISCO, ale także śledzenie ramówek oraz playlist stacji w czasie rzeczywistym. Użytkownicy aplikacji będą mogli także być na bieżąco z newsami ze świata gwiazd oraz brać udział w licznych konkursach organizowanych przez stacje.

- 4fun Media SA dostrzega olbrzymi potencjał w rozwiązaniach second screen integrujących sygnał telewizji na żywo wraz z interakcją z widzami na wielu urządzeniach mobilnych, jak i stacjonarnych równocześnie. Jesteśmy przekonani, że jest to naturalny kierunek rozwoju telewizji, który z miesiąca na miesiąc będzie zyskiwał na znaczeniu - mówi Mateusz Górecki, Dyrektor Departamentu Innovation, Marketing & PR. - Nasza aplikacja jest jedną z pierwszych tego typu na świecie oraz jedną z pierwszych dostępnych w polskiej wersji Windows Store. Liczymy na szeroką propagację FUN APP, a co za tym idzie coraz większą interakcję z naszymi widzami, która pozytywnie wpłynie na zwiększenie oglądalności stacji z portfolio 4fun Media SA - dodaje Górecki.

Opublikowana wersja aplikacji FUN APP to pierwsza odsłona działań 4fun Media w dziedzinie rozwiązań second screen/ multiscreen. W najbliższych miesiącach spółka udostępni swoim widzom kolejne jeszcze bardziej rozbudowane wersje aplikacji na system Windows 8 oraz rozwiązania na systemy iOS, Android, aplikacje na Facebook oraz uniwersalne rozwiązania w oparciu o technologię HTML5.

 - Czeka nas rewolucja w dziedzinie rozwiązań multiscreen, interakcji z widzem, sposobu angażowania użytkowników, rodzaju i formy oferowanej rozrywki, rywalizacji a także innowacyjnych rozwiązań reklamowych czy lojalnościowych. Chcemy wyznaczać trendy na rynku interakcji z widzem, jej wielopoziomowej i wieloplatformowej dystrybucji. Robimy wszystko aby nasza oferta była interesująca, unikalna a przede wszystkim jak najlepiej dopasowana do naszego widza - dodaje Górecki.Aplikacja w Windows Store


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przyrząd do zarabiania kabli (CaP)

mini obcinaczka do kabli koncentrycznych

20 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...