reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Myslovitz zagra „Najmniejszy koncert świata” w ITVN

dodano: 2012-11-09 09:38 | aktualizacja: 2012-11-09 10:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: ITVN

ITVN TVN International Kultowy już zespół Myslovitz został zaproszony do uczestniczenia w niezwykłym projekcie pod nazwą „Najmniejszy koncert świata” dołączając do grona takich artystów jak Hey, Pustki, Kult, czy Sidney Polak. Projekt opiera się na cyklu zamkniętych koncertów organizowanych dla dosłownie kilkunastoosobowej publiczności w warszawskiej Kamienicy przy ulicy Złotej. Dzięki tak niezwykłym okolicznościom nagranie z koncertu jest nie lada gratką zarówno dla fanów zespołu Myslovitz, koneserów polskiej muzyki, jak i widzów lubiących rozrywkę wysokiego lotu. Koncert, 11 listopada 2012 roku pokaże telewizja ITVN (TVN International). Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Koncert zespołu Myslovitz „Happiness Is Easy” z cyklu „Najmniejszy Koncert Świata” 11 listopada 2012 roku o godzinie 14:10 (CET – Berlin, Paryż), 22:50 (CDT – Chicago) i 23:50 (EDT – Nowy Jork, Toronto) na antenie iTVN.

ITVN (TVN International) to międzynarodowy kanał Grupy TVN. Jest dostępny w Stanach Zjednoczonych (USA), Kanadzie, Australii, Niemczech, Francji, Holandii oraz Wielkiej Brytanii. Przekaz nie jest dostępny w Polsce. W ramówce stacji znajdziemy produkcje znane z innych kanałów Grupy TVN (TVN, TVN Style, TVN Turbo, TVN7 oraz TVN Meteo), a także hity światowego kina i dokumentu.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

190 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo + moduł nc+ CI+ telewizja na kartę

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

999 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...
reklama