reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Kliczko vs Wach w PPV Cyfrowego Polsatu i ipla

dodano: 2012-11-09 11:14 | aktualizacja: 2012-11-16 12:10
autor: Anita Dąbek | źródło: Cyfrowy Polsat

Cyfrowy Polsat Logo Telewizja Telefon Internet 10 listopada 2012 roku abonenci Cyfrowego Polsatu będą mogli obejrzeć w systemie „pay-per-view” (PPV) najbardziej oczekiwaną bokserską walkę roku. Władimir Kliczko, mistrz świata wagi ciężkiej IBF, WBA, WBO, IBO, będzie bronił tytułu w pierwszej w historii walce z wyższym od siebie Mariuszem Wachem, międzynarodowym mistrzem wagi ciężkiej WBC International i WBC Baltic.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Walka Gigantów”, która będzie nadawana na żywo z hamburskiej o2 World, jest dostępna dla klientów platformy oraz użytkowników telewizji internetowej ipla w usłudze PPV, również w jakości HD, za 40 zł. W innych walkach zaplanowanych na galę w Hamburgu zmierzą się także: Rafał Jackiewicz, Rick Godding, Rakhim Chakhiev i inni utytułowani pięściarze.

- Oferowanie sportów walki w systemie PPV powoli staje się standardem. Coraz więcej atrakcyjnych treści programowych, w szczególności wydarzeń sportowych, można oglądać w tej formie - mówi Dominik Libicki, Prezes Zarządu Cyfrowego Polsatu.

Dostęp do „Walki Gigantów” w usłudze PPV mogą zamówić wszyscy abonenci i użytkownicy dekoderów Cyfrowego Polsatu. Osoby, które nie korzystają z usług Cyfrowego Polsatu mają możliwość zobaczenia walki na żywo w telewizji internetowej ipla - za pośrednictwem strony www.ipla.tv oraz aplikacji ipla na komputery z systemem Windows. Jednorazowa opłata za dostęp do gali w Cyfrowym Polsacie albo w aplikacji ipla, zarówno w jakości SD, jak i HD, wynosi 40 zł. Widzowie, którzy wykupią walkę w PPV Cyfrowego Polsatu po zakończeniu transmisji z gali otrzymają w prezencie dostęp do kanału Blue Hustler do końca wieczoru.

Przekaz z gali w Hamburgu będzie nadawany w dwóch formatach – tradycyjnym (SD) oraz w wysokiej rozdzielczości (HD). Transmisja rozpocznie się o godz. 20.50. W walce wieczoru zmierzą się: Władimir Kliczko, ukraiński pięściarz wagi ciężkiej, aktualny mistrz świata organizacji IBF, WBO, IBO oraz superczempion WBA, oraz Mariusz „Wiking” Wach, pierwszy przeciwnik w karierze Kliczki, który przewyższa wzrostem mistrza, dwukrotny mistrz Polski oraz srebrny medalista Mistrzostw Europy, czwarty w rankingu WBC, zdobywca tytułów WBC International i WBC Baltic wagi ciężkiej.

Już o godz. 20.00 Cyfrowy Polsat uruchomi studio Gali, prowadzone przez Jerzego Milewskiego,  dziennikarza stacji Polsat Sport, w którym pojawią się m.in. reportaże z przygotowań do walki. W studiu będą gościć: Przemysław Saleta, były zawodowy mistrz Europy w wadze ciężkiej oraz Janusz Pindera, ekspert sportów walki. Pojedynki będzie komentował Andrzej Kostyra, jeden z najbardziej uznanych ekspertów boksu, oraz Andrzej Gmitruk, jeden z najlepszych szkoleniowców w boksie zawodowym. W hali o2 World z zawodnikami, trenerami i gośćmi będzie rozmawiał Mateusz Borek z redakcji Polsat Sport.

„Walka Gigantów” na platformie Cyfrowy Polsat

W Cyfrowym Polsacie transmisja w standardowej rozdzielczości będzie dostępna na kanale 24, a w HD - na pozycji 117. Zamówienia można składać już od 8 listopada za pomocą jednego z trzech najbardziej dogodnych kanałów komunikacji:
1. Przez SMS
2. W internetowym Centrum Obsługi Klienta
3. W telefonicznym Centrum Obsługi Klienta

Zamówienia przyjmowane będą do momentu rozpoczęcia walki wieczoru, ale ze względów technicznych platforma nie gwarantuje dostępu do wydarzenia dla zamówień złożonych po godz. 20.00 w dniu 10 listopada br.

Klienci mogą skorzystać z dogodnych form płatności:
1. Opłaty doliczonej do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu (to opcja dla wszystkich abonentów nie posiadających zaległości w opłatach za regularne usługi)
2. Przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim
3. E-płatności

Wkrótce po zakończeniu wydarzenia nagranie gali zostanie umieszczone w usłudze Programy Online operatora (w sekcji TV Online) na www.cyfrowypolsat.pl i przez 14 dni będzie dostępne bezpłatnie dla wszystkich klientów Cyfrowego Polsatu, które złożyli zamówienie na walkę w PPV.

Kliczko vs. Wach w ipla

„Walkę Gigantów” w usłudze PPV przez Internet, również w jakości HD, będzie można oglądać poprzez stronę www.ipla.tv oraz aplikację ipla na komputery z systemem Windows. Możliwość zamówienia i obejrzenia transmisji z Gali mają tylko fani z terytorium Polski. Wirtualny bilet na walkę można kupić na stronie www.ipla.tv od 8 listopada. Płatności można realizować drogą elektroniczną – kartą kredytową lub przelewem.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty walki


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...