reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Program o disco polo w Polsacie

dodano: 2012-11-19 10:24 | aktualizacja: 2012-11-19 13:14
autor: Anita Dąbek | źródło: tvpolsat.info

logo polsat „Imperium disco polo” to program, który od 1 grudnia 2012 roku pojawi się w ramówce Polsatu. Jest to magazyn z Polsatu Play. Będzie emitowany w soboty o godz. 18:15 zamiast serialu „Nieprawdopodobne, a jednak”, którego pierwszy sezon zakończy się tydzień wcześniej. Hitowymi magazynami disco polo w Polsacie były „Disco polo live” oraz „Disco relax”. Usunięto je z ramówki w 2002 roku. Od tego czasu na głównej antenie nie było stałego programu na temat disco polo.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Według ramówki, Polsat będzie pokazywał program od pierwszego odcinka, który w Polsat Play nadano w marcu 2012 roku. Obecnie w męskiej stacji Polsatu emitowany jest drugi sezon magazynu (premierowe odcinki można oglądać w niedziele o 10:30). Twórcy programu zdradzają tajemnice powstawania największych hitów i nagrywania teledysków. Wyjaśniają, czym jest styl disco polo oraz np. odwiedzają z kamerą kluby, w których odbywają się koncerty. „Imperium disco polo” produkuje firma Goliat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

349 zł Więcej...