reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

SES wspiera innowacje w zakresie usług satelitarnych

dodano: 2012-11-23 12:16 | aktualizacja: 2012-11-26 12:26
autor: Anita Dąbek | źródło: SES

SES_Logo-150x69.jpg Operator satelitarny SES zawarł umowę z Europejską Agencją Kosmiczną (ESA) w celu wspierania innowacji w zakresie satelitarnej komunikacji szerokopasmowej. W ramach umowy, spółka SES Broadband Services oferuje szeroki zakres usług szerokopasmowych na specjalnych warunkach firmom uczestniczącym w projekcie ARTES prowadzonym przez ESA.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Inicjatywa ARTES (Advanced Research in Telecommunications Systems) ma na celu podniesienie konkurencyjności europejskiego przemysłu poprzez promowanie wykorzystania satelitów dla nadawania, komunikacji multimedialnej i mobilnej, przekazu danych, usług lotniczych i innych.

W ten sposób SES Broadband Services zachęca firmy w branży do opracowywania nowych zastosowań i usług satelitarnych. Firmy uczestniczące w programie ARTES (ARTES 3-4 i ARTES 20) mogą korzystać z preferencyjnych stawek dla usług szerokopasmowych SES na wiązkach paneuropejskiej i bliskowschodniej satelity ASTRA 3B (23,5°E) i subsaharyjskiej wiązki satelity ASTRA 4A (5°E).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Internet


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

289 zł Więcej...