reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Przed nami dwa nowe sezony serialu TVP1 „Ranczo”

dodano: 2012-11-30 04:24 | aktualizacja: 2012-11-30 09:06
autor: Łukasz Knapik | źródło: ATM Grupa/press.pl

TVP1 TVP 1 Jedynka Scenami w pracowni Kusego (Paweł Królikowski) zakończyły się 28 listopada 2012 roku zdjęcia do 7. sezonu serialu TVP1 „Ranczo”. Nowa seria obfituje w zaskakujące polityczne i osobiste wątki głównych bohaterów a dwie nowe postaci - Monika (Emilia Komarnicka) i Łukasz (Bartłomiej Magdziarz) wprowadzą dużo zamieszania w Wilkowyjach. W tej transzy także, po raz pierwszy, wykorzystano komputerowe efekty specjalne. Według informacji serwisu press.pl powstanie również kolejny, 8. sezon „Rancza”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Obie nowe postaci 7. serii „Rancza” są związane z życiem artystycznym. Agentka (charakterologicznie  też) Monika będzie próbowała mocno namieszać w ustabilizowanym życiu Lucy (Ilona Ostrowska) i Kusego, Łukasz (pojawił się już wcześniej w dialogach w 6. serii) będzie działać na nerwy głównie senatorowi Koziołowi (Cezary Żak)… A skoro o tym ostatnim mowa, 6. seria zakończyła powstaniem jego nowej partii – Polskiej Partii Uczciwości (PPU). Teraz Czerepach (Artur Barciś) i były wójt muszą ten nowy polityczny twór wylansować, co czynić będą z typową dla tego duetu (głównie Czerepacha) pomysłowością.

 Za sprawą zafascynowanej twórczością Kusego agentki Moniki, która nawiedza dworek, zupełnie niespodziewanie dochodzi do rewolucyjnego odwrócenia ról - Kusy staje przed szansą na warszawską karierę, a Lucy będzie musiała pogodzić pracę w urzędzie z byciem matką i żoną (na dodatek z zagrożoną pozycją żony). Agentka, która ma widoczne zakusy (nomen omen) na Kusego (a dotyczą one nie tylko prawa wyłączności na jego dzieła) robi wszystko, aby zrealizować swój plan. Nie cofnie się nawet przed pozowaniem Kusemu do aktu, tłumacząc to artystycznymi potrzebami.

Oprócz planowanego na wiosnę 2013 roku 7. sezonu „Rancza”, TVP1 (TVP1 HD) na pewno pokaże jeszcze jeden - informuje press.pl. Na ósmy sezon „Rancza” Telewizja Polska (TVP) zawarła już umowę z producentem, którym jest Studio A, należące do ATM Grupa. Jedynka najprawdopodobniej pokaże te odcinki wiosną 2014 roku.
 
TVP1 emituje serial „Ranczo” w wiosennych ramówkach od marca 2006 roku (z przerwą w 2010 roku). Wiosną 2011 roku perypetie mieszkańców wsi Wilkowyje w niedzielne wieczory gromadziły przed telewizorami średnio 6,2 mln widzów (dane Nielsen Audience Measurement, za press.pl).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...