reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Horror „Dom w głębi lasu” w CYFRA+ VOD

dodano: 2012-12-03 15:46 | aktualizacja: 2012-12-07 11:43
autor: Anita Dąbek | źródło: CYFRA+

CYFRA+ HD Robert Pattinson w dwóch książkowych adaptacjach filmowych, sensacja i thriller w polskim wykonaniu oraz popularne animacje - oto, co na grudzień przygotował serwis CYFRA+ VOD.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na grudzień CYFRA+ VOD przygotowała dużo filmowych atrakcji z kinowymi gwiazdami młodego pokolenia w rolach głównych. Użytkownicy serwisu będą mogli obejrzeć ekranizacje dwóch powieści z Robertem Pattinsonem w roli głównej. Pierwszy film to „Uwodziciel” o mężczyźnie, który dzięki zażyłym relacjom z wpływowymi kobietami Paryża pnie się na sam szczyt. Z kolei „Cosmopolis” to 24 godziny z życia młodego biznesmena, który jadąc limuzyną ma okazję uważniej śledzić otaczającą go rzeczywistość. Popularną młodą piosenkarkę Miley Cyrus widzowie zobaczą w komediodramacie „Lol”, opowiadającym o dziewczynie, która zakochuje się w najlepszym przyjacielu swojego byłego chłopaka. Z kolei w horrorze „Dom w głębi lasu” gra popularny wśród młodej widowni aktor Chris Hemsworth, odtwórca m.in. tytułowej roli w „Thorze”.

Grudniowe nowości CYFRA+ VOD to także polska kinematografia. „Warsaw Dark” z Janem Fryczem i Anną Przybylską to oparta na faktach, fabularyzowana historia morderstwa szefa Urzędu Kultury Fizycznej i Turystyki Jacka Dębskiego. Natomiast „Big Love” Aleksandrą Hamkało i Antonim Pawlickim opowie o tragicznych skutkach toksycznej miłości młodej dziewczyny ze starszym partnerem.

Serwis udostępni również animowane hity kinowe, w tym „Meridę Waleczną”. Tytułowa córka króla Fergusa, jest młodą, niezależną dziewczyna. Chcąc za wszelką cenę uniknąć zamążpójścia sięga po metody, których skutki okazują się odwrotne od zamierzonych. Najnowsze przygody sympatycznych zwierząt z nowojorskiego ZOO będzie można zobaczyć w trzeciej części filmu „Madagaskar”. Tym razem bohaterowie lądują w Afryce i żeby móc wrócić do wielkomiejskiego domu dołączają do podróżnego cyrku.
 
Premiery grudnia uzupełni produkcja science fiction „Lockout” Guyem Pearce’em oraz komedia „Jeff Who Lives at Home” z Jasonem Segelem.

Obecnie w serwisie CYFRA+ VOD dostępne są także takie filmowe hity, jak: „Nietykalni”, „Dyktator”, „Artysta” i „Igrzyska śmierci”.
 
NOWOŚCI GRUDNIA W CYFRA+ VOD:
 
MADAGASKAR 3: od 1 grudnia 2012
WARSAW DARK: od 6 grudnia 2012
MERIDA WALECZNA: od 7 grudnia 2012
DOM W GŁĘBI LASU: od 10 grudnia 2012
BIG LOVE: od 11 grudnia 2012
UWODZICIEL: od 12 grudnia 2012
JEFF WHO LIVES AT HOME: od 15 grudnia 2012
LOCKOUT: od 21 grudnia 2012
COSMOPOLIS: od 21 grudnia 2012
LOL: od 24 grudnia 2012

Aktualizacja

CANAL+ poinformował, że zaszły zmiany w premierach grudnia serwisu CYFRA+ VOD. Z przyczyn niezależnych od nadawcy, serwis nie udostępni w grudniu filmów: „WARSAW DARK”, „COSMOPOLIS”, „BIG LOVE”, „UWODZICIEL”, „LOL”, „LOCKOUT”. Za wynikłe utrudnienia przeprasza. Wśród premier pozostaną zatem 4 propozycje: „MADAGASKAR 3”, „MERIDA WALECZNA”, „DOM W GŁĘBI LASU”, „JEFF WHO LIVES AT HOME”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

329 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

479 zł Więcej...