reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Platforma n pierwszym partnerem WiMP w Polsce

dodano: 2012-12-05 07:25 | aktualizacja: 2012-12-05 13:30
autor: Łukasz Knapik / Anita Dąbek | źródło: WiMP

WiMP Podczas Europejskich Targów Muzycznych „Co jest Grane”, muzyczny serwis streamingowy WiMP ogłosił polską premierę darmowej wersji beta. WiMP podpisał także pierwszą umowę partnerską na polskim rynku z platformą n. W rezultacie platforma n stanie się pierwszym partnerem dystrybucyjnym WiMP w Polsce. Współpraca między podmiotami rozpocznie się na początku grudnia 2012 roku.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oprócz możliwości korzystania z WiMP na komputerze czy w urządzeniach mobilnych, abonenci n będą mogli korzystać z WiMP-a dzięki integracji serwisu z ich telewizorem za pomocą dekodera platformy n.

- Już teraz obserwujemy w Polsce ogromne zainteresowanie wersją beta serwisu WiMP. Jesteśmy także bardzo podekscytowani współpracą z platformą n, która będzie naszym lokalnym partnerem. Dzięki temu partnerstwu umożliwimy użytkownikom korzystanie z WiMPa w ich telewizorze - powiedział Kristin Castillo Eldnes, Head of Communication WiMP.

W 2011 roku serwis WiMP otrzymał brytyjską nagrodę Meffy Awards dla najlepszego serwisu muzycznego. Regularnie wygrywa także testy konsumenckie we wszystkich krajach, w których jest dostępny. Serwis został zaprojektowany tak, by odpowiadać na potrzeby polskiego rynku. O jego stronę redakcyjną dba doświadczona dziennikarka muzyczna, Katarzyna Rogalska. WiMP codziennie dostarcza użytkownikom rekomendacje i ciekawostki muzyczne, co ułatwia im odkrywanie nowych muzycznych inspiracji. Lokalna redakcja WiMP-a stale aktualizuje serwis, uzupełniając go o nowości i recenzje utworów znajdujących się w bibliotece WiMP (18 milionów utworów).

Z płatnego serwisu korzysta już ponad 350 tys. użytkowników na całym świecie i liczba ta ciągle rośnie. WiMP jest dostępny w Szwecji, Norwegii, Danii i Niemczech, a także pod inną marką w Holandii. Teraz WiMP jest dostępny również w Polsce, a serwis zapowiada debiut także w innych krajach.

WiMP należy do spółki Aspiro, notowanej na sztokholmskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Strona internetowa: http://www.wimp.pl


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii n


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Signal ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

799 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...