reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

@TV firmy Belkin - domowa telewizja w każdym miejscu

dodano: 2012-12-08 10:27 | aktualizacja: 2012-12-09 11:36
autor: Łukasz Knapik | źródło: Belkin/wp.pl/conowego.pl

Belkin @TV firmy Belkin to innowacyjne urządzenie, które po podłączeniu go do tunera telewizji satelitarnej lub kablowej i zainstalowaniu na tablecie lub smartfonie specjalnej aplikacji, pozwala nam cieszyć się telewizją w dowolnym miejscu. W domu transmisja odbywa się przez sieć Wi-Fi, poza domem przez Wi-Fi, 3G lub 4G.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dzięki @TV można oglądać telewizję na żywo, a także nagrać dowolny program i zobaczyć go później bez łączenia się z Internetem. Ponadto urządzenie pozwala na oglądanie różnych programów na różnych urządzeniach - gdy na telewizorze oglądamy jeden program, to np. na tablecie możemy oglądać zupełnie inny.

Sterowanie programami za pomocą aplikacji @TV możliwe jest z dowolnego urządzenia przenośnego. Przewijamy kanały używając Swipe Surf.

Aplikacja @TV działa na platformach Android i iOS dla tabletów i smartfonów oraz jest dostępna w AppStore i w Google Play. Cena to około 180 USD, czyli około 600 zł.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV Mobilna


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...