reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

21.12 „Wieczór zagłady” w Tele5

dodano: 2012-12-13 12:50 | aktualizacja: 2012-12-13 12:53
autor: Anita Dąbek | źródło: Tele5

Tele5 Tele 5 Telewizja Tele5 przygotowała dla swoich widzów specjalny wieczór poświęcony dacie 21.12.12, uznawanej za datę końca świata. Od godziny 18:00 na antenie Tele5 zagoszczą popularno-naukowe seriale i filmy o przepowiedniach oraz katastrofach: Mega katastrofy, Efekt Nostradamusa, 10,5 Apokalipsa.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od tysięcy lat prorocy przepowiadali koniec świata. Współcześni badacze podkreślają niezwykłe zbieżności w różnych kulturach, które wskazują rok dwa tysiące dwunasty jako ten, w którym nastąpi zagłada. Według Majów ma ona mieć miejsce 21 grudnia.
Z tej okazji Tele5 przygotowała dla swoich widzów, specjalny cykl serialowo-filmowy poświęcony katastrofom oraz zagrożeniu końca naszej cywilizacji. Ich twórcy przeanalizują, jaki wpływ na współczesny świat miałyby katastrofy naturalne, które wydarzyły się w przeszłości na naszej planecie. Badacze przeanalizują jeden konkretny przypadek na przykład wybuch wulkanu lub nagły wzrost poziomu metanu w oceanach.

Od wielkich fal tsunami po zabójcze asteroidy – w programach realia współczesnego świata połączone zostaną z historycznymi faktami, co da nowe spojrzenie na najsławniejsze katastrofy naturalne w historii naszej planety. Przewidywania naukowców zilustrują zaawansowana animacja komputerowa.

To czy zaszyfrowana wiadomość Nostradamusa mówiąca o tym, kiedy ostateczny kataklizm zniszczy nasz świat ma sens, widzowie dowiedzą się w serialu „Efekt Nostradamusa”, który wyemitowany zostanie w piątek od godziny 20:00.

Od 21:55 na antenie Tele5 zagości natomiast amerykański film katastroficzny „10,5 Apokalipsa”, który zilustruje potężne trzęsienie ziemi w Los Angeles, o sile 10,5 stopni w skali Richtera, które wywoła falę tsunami, czego konsekwencją będą ogromne szkody spowodowane na Hawajach.

Od 13 grudnia, autopromocji „Wieczoru zagłady” towarzyszyć będzie konkurs dla widzów. Do wygrania będą nagrody specjalne.

- Według Majów świat skończy się w piątek 21 grudnia. Zapraszamy tego dnia do Tele5. Od godziny 18:00 startuje „Wieczór zagłady”. Dowiemy się w nim między innymi: jak wyglądałby koniec świata gdyby w Ziemię uderzyła asteroida albo wybuchł wulkan, co dokładnie przepowiedział Nostradamus, a co Majowie. O godzinie 21:55, oczywiście jeżeli świat będzie nadal trwał o tej godzinie, zapraszamy na trzymający w napięciu film katastroficzny 10,5 APOKALIPSA - mówi Piotr Borys, dyrektor programowy Tele5.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X + 1TB HDD

Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X z wbudowanym do środka...

839 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox TWO Ultra HD BT

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 690 zł Więcej...
reklama