reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Śledź starty rakiety Ariane 5 na smartfonie

dodano: 2012-12-13 23:36 | aktualizacja: 2012-12-14 13:54
autor: Janusz Sulisz | źródło: Arianespace

Arianespace Wraz z premierą nowej aplikacji Arianespace na urządzenia mobilne, użytkownicy tabletów i smartfonów na całym świecie mogą śledzić działalność spółki związaną z wynoszeniem nowych satelitów. Aplikacja pod nazwą Arianespace HD oferuje szeroki zakres funkcji dla użytkowników, w tym możliwość oglądania transmisji na żywo ze startów rakiet nośnych Ariane 5, Sojuz i Vega.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Aplikacja oferuje także rozbudowaną galerię zdjęć i materiałów wideo, aktualności dotyczące działalności spółki, odliczanie do następnego startu i informacje na temat rodziny rakiet Arianespace oraz kosmodromu w Gujanie Francuskiej.

Aplikacja Arianespace HD jest dostępna bezpłatnie dla użytkowników iPhone'ów i iPadów Apple, za pośrednictwem sklepu internetowego iTunes. Jako bonus, aplikacja pozwala na wyposażenie urządzeń mobilnych w specjalne tapety i dzwonki - w tym gadżet odliczający do startu rakiety.

Pobierz aplikację: https://itunes.apple.com/us/app/arianespace-hd/id582945211?mt=8


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kosmos


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

59 zł Więcej...