reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Transmisja wideo z meczu waterpolo

dodano: 2012-12-14 11:09 | aktualizacja: 2012-12-14 13:33
autor: Janusz Sulisz | źródło: TVi LODMAN

Lodman Nie Warszawa, nie Kraków, ani nawet nie Poznań. To Łódź jest stolicą Polski... w piłce wodnej, czyli w waterpolo. Rodzima reprezentacja - Łódzkie Sportowe Towarzystwo Waterpolowe (ŁSTW Łódź) działające przy Uniwersytecie Łódzkim, zmierzy się w tę sobotę z Gorzowskim Klubem Piłki Wodnej 59 (GKPW 59 Gorzów). Kto będzie mógł zobaczyć wodne starcie na własne oczy? Każdy bez wyjątku i niezależnie od tego w którym miejscu na Ziemi się znajduje. Dzięki współpracy z TVi LODMAN mecz będzie transmitowany na żywo.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- To masowy mord w wodzie, przeżyje najsilniejszy - donosił po meczu piłki wodnej u schyłku XIX wieku jeden z amerykańskich dziennikarzy. - Duszenie i podtapianie było na porządku dziennym, gdy waterpolo raczkowało. Zdarzało się że z pływalni wynoszono nieprzytomnych graczy. - Dziś waterpolo nie przypomina już "masowego mordu w wodzie", jednak w rozgrywkach nie brakuje emocji i dynamiki i podwodnych starć. Jednym z przewinień głównych jest topienie przeciwnika bez piłki. Wszystkie zagrania z detalami będzie można oglądać w jakości HD.

- Transmisje sportowe są najbardziej wymagające ze wszystkich, to najwyższa półka transmisji telewizyjnych do nich konieczna jest zgrana, kompetentna i czujna ekipa oraz profesjonalny sprzęt - mówi Mateusz Starzak z TVi LODMAN, działającego przy Centrum Komputerowym Politechniki Łódzkiej, odpowiedzialny za realizację transmisji.

- To będzie już kolejna transmisja widowiska sportowego realizowana przez TVi LODMAN - dodaje Paweł Mrugalski,  kierownik CM PŁ.  - W kwietniu, ponad tysiąc internautów z całego świata oglądało XVIII Uniwersyteckie Mistrzostwa Świata w Biegach Przełajowych (World University Championships – Cross Country), w których udział wzięły drużyny z trzydziestu jeden państw. Jest to także druga nasza transmisja z meczu piłki wodnej - pierwszą zrealizowaliśmy w maju tego roku.

Start meczu ŁSTW Łódź contra GKPW 59 Gorzów o godzinie 20:30 w tę sobotę (15 grudnia 2012).

Szczegóły wydarzenia na stronie Sekcji Piłki Wodnej Polskiego Związku Pływackiego: pilkawodna.w.interia.pl

Transmisja online: http://www.tvi.lodman.pl/wpolo

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Single UHD 4K S2X

Octagon SF8008 UHD 4K S2X odchudzona wersja nowego odbiornia UHD...

439 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...

Miernik Amiko Multitracker 2 Combo DVB-S2/T2/C

Miernik, do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 naziemnych DVB-T/T2...

599 zł Więcej...
reklama